Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně, sám bych to nenapsal lépe *1* Už jsem si pomalu myslel, že zůstanu se svým názorem sám... Díky *3*
  • Přečetla jsem si diskuzi a musím reagovat.Nebudu tu obhajovat ani zatracovat herecké umění paní Švorcové,ale její postoje v době normalizace.Všichni ti,kteří nadšeně nesdíleli její komunistické nadšení bez ostychu"odstřelila".Domnívala se,že moc,kterou svojí komunistickou angažovaností získala,může bezostyšně použít ke kádrování lidí.A ten,kdo nebyl dle jejího gusta,tak měl prostě smůlu.Někdo z vás tu psal,že si jí váží,jelikož po r.1989 nepřevlékla kabát.To je zcestné.Ta žena byla tak politicky zaslepená,že jí ani nedošlo,že to,čeho se v minulém režimu dopouštěla,bylo při nejmenším nemorální.
  • to se musí házet do jednoho pytle sou to ubožáci
  • ježiš tenhle server je věnovám všem hercům, hudebníkům....prostě osobnostem ane jenom tomuhle rudochovi *3*
  • Není to pravda, jsou to stránky věnované osobě Švorcová, proberte se už! Žádná vaše prohlášení to nezmění!
  • monna1981
    Andre011 vyvedu Vás z omylu, tady tyto stránky jsou věnované příznivcům paní Jiřinky, vy tu nemáte co pohledávat. Jděte si svá jedovatá slova plná nenávisti plivat jinam. Neznal jste ji!!!!
  • rozhodne ju obdivujem ze neotočila kabat,prave naopak hanba tym ktroi za onej doby sa tvarili ako kamarati a ked prisla doba nova, uz ju nepoznali..bola verna urcitym idealom a verila im az do smrti
  • Jo a srovnaný s totalitním režimem nejsem, protože se s ním nikdy nikdo nesrovnal, nechává se vyhnít, ale zatím po něm jen lezou plísně a vystrkují růžky!!!
  • Tak ještě jednou: Tady nejsme ve fanklubu Švorcové!!! Co si tu píšete o Švorcové, pište si dál, jste zaslepení, i když už nemusíte. Důkazy z archivu Ústavu pro studium totalitních režimů hovoří za vše... Copak vás nenapadlo, proč jí dřív kolegové "měli rádi" a najednou se odvrátili? Protože dřív museli, ve vlastním zájmu, tato kreatura nechala domnělé i skutečné "rozvraceče" komunismu likvidovat. Zkuste říct panu Štěpničkovi do očí, že vaše milovaná všem pomáhala a byla hodným člověkem...
  • dasvobodova
    Ve Fanklubu jsme kvůli velké herecké osobnosti paní Jiřině Švorcové - čestnému člověku!
    Dana Sv.
  • Nic ničím neomlouvám, ale co dělala Švorcová, je zvrácené, neomluvitelné a hanebné! Stejně tak i zločiny komunismu a stejně tak i zločiny dnešní doby... Obdobné zločiny jako loupeže, vraždy, silniční piráctví to tu bylo vždycky a vždycky to s námi zůstane, ale už NIKDY s námi nesmí zůstat to, že bude někdo za své přesvědčení (politické i jiné) perzekuován a nedejbože trestán a popraven!!! Chápeš ten rozdíl?
  • Je to opravdu velka ztrata P.Svorcova byla vybornou hereckou a presto ze jsem ji nepoznal si dovolim tvrdit ze byla i vybornym clovekem a to na prvni miste Zahrat tak krasnou roli (zena za pultem)to dokaze jenom P.Svorcova...Verim tomu ze prave naopak o proti tem nemyslum co zde pise ANDRE011 ze p.Svorcova mnoha lidem za sveho zivota pomohla.....Nevim proc se nekteri lide vyjadruji jako Andre01...Bud je mlady a tim padem byvaly system nezazil(na coz by se ty jeho nesmysly dali olmluvit...Protoze lidi ruku na srdce vychova naroda je A-Z podivejte se co ukazuje CT2 za dokumentarni filmy o byvalem rezimu Me byt dneska 20 let a videt dnes a denne co se promita na CT2 tak asi MOZNA MOZNA bych si myslel to samy...Na druhou stranu si ale clovek muze i neco precist a jednoduse Andre01 za byvaleho systemu meli vsichni lidi praci a plno dalsich dulezitych veci pro zivot cloveka(podotykam vsichni) o proti tomu dnesnimu kteri si hraji a schovavaji za slovickem (svoboda) a lidi zebraji na ulicich a za zivotne potrebnou vec jako je lecba musi platit nehorazne penize.......System ktery Hajite je jenom pro par vyvolenych pokud mezi ne patrite tak se nedevim ze to hajite ale zase na druhou stranu ukazujete ze Vam jde jenom o to aby Vy jste se mel dobre a druhy Vas nezajima Tak takhle premysli vas system ktery vy nazyvate Demokracii a svobodou Podivejte se kolem sebe dnesni svte zije z jednoho velkeho podvodu
  • vladka65
    Loučím se s Vámi paní Jiřinko a nikdy nezapomenu na naše setkání.Budete mi moc chybět.V pátek se přijdu naposledy rozloučit.
  • Je zvláštní,jak člověk dokáže odsoudit...Nejsem příznivcem komunismu,ale nelíbí se mi,když se někdo(Andre011)stále ohání 40lety komunismu,je to "dobrá"výmluva na všechjny špatnosti,které se dnes dějí.Paní Švorcová žila svým přesvědčením a nepřevlékla kabát tak jako spousta dnešních představitelů a proto si jí vážím..Spočítal někdo oběti od oné sametové revoluce???
  • *1*
  • o jednoho slizskýho komouše míň............... *1* sem velmi rád když zjistím že bývalý straníci jsou pod kytkama
  • Pochopení u vás rozhodně nehledám a jak je vidět, nenajdu u takových slepých a hluchých fanatiků ani prozření... Nedostal jsem se do fanklubu Švorcové ani náhodou, jen na diskusi nad osobou Švorcová, to jen tak na okraj!!! ŠLO A NAVŽDY PŮJDE O CHARAKTEROVĚ ŠPATNOU OSOBU KULTURNÍCH A POLITICKÝCH KRUHŮ!!! TO, CO JSEM NAPSAL JSOU DŮKAZY PODLOŽENÁ FAKTA, VĚŘIT JIM NEMUSÍTE, ALE TO JE ASI TAK VŠECHNO, CO S TÍM MŮŽETE UDĚLAT!!!
  • dasvobodova
    Je velmi těžké smíření se s odchodem námi milované velké herecké osobnosti paní Jiřiny Švorcové pro nás, kteří jsme ji milovali a právem jsme v klubu přátel v jejím Fanklubu!
    "BUDETE NÁM CHYBĚT VÁŽENÁ PANÍ ŠVORCOVÁ, SPĚTE SLADCE!" Dana Sv.
  • I mně je jí líto. Byla to výborná herečka a přečetla jsem si i knihu Býti Švorcovou, napsal Jiří Zapletal. Vřele doporučuji k přečtení.
  • Já se vám fakt divím... To jsou vám všechny oběti komunismu k smíchu? A ještě této ohavné popíračce zločinů ještě ohavnějšího režimu píšete ódy? Je mi z vás blivno, styďte se!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit