Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladka65

    Paní Jiřinka Švorcová

    Dobrý den všem,kteří stále myslíte na paní Jiřinku Švorcovou.Také veřím,že se s paní Švorcovou setkáme.Já jsem to štěstí měla a byl to pro mě velký zážitek a pocta,že jsem ji mohla poznat osobně.První setkání jsem s ní prožila jako malá holka před 30ti lety a další v loňském roce.Stále na ni myslím a každý den očekávám nové zprávy.V těchto dnech je vidět kdo ji má doopravdy rád a alespoň vzpomínkou ji podpoří.Musíme věřit a vydržet.Milá paní Jiřinko hodně sily a zdraví.vladka
  • Nová zpráva

    Milá Májo,moc Tě zdravím a také samozřejmě všechny příznivce.Vidíš,jak nás přibývá.To je dobře.Chtěla bych se Tě zeptat,zda náhodou nepřišla nějaká odezva na dopis pro paní Švorcovou do nemocnice.
    Všechny zdraví Liana.
  • Re: Mám Vás ráda milá paní Švorcová!

    Proč tam není naše Jiřinka? Napište do diskuze pod článek i na jejich mejl, aby ji tam dali.

    http://bijak.blesk.cz/clan ek/bijak-filmove-hvezdy/156590/zvol te-nejlepsi-ceskou-herecku-prinasim e-50-nominaci.html
  • kekeska

    Re: Mám Vás ráda milá paní Švorcová!

    Dobrý den,jsem velice potěšena,že se stále najdou lidé,kteří mají paní Švorcovou rádi.Můžu Vám říct milá paní,že setkání s ní je ohromný zážitek a že je to milá a kultivovaná dáma.Já se s ní setkala několikrát a jsem moc ráda.Letos jsme plánovaly to setkání také,ale paní Jiřinka onemocněla.To jsme pořád doufaly,že to zvládne a setkání se uskuteční.Bohužel její zdravotní stav se zhoršil a my musely setkání zrušit.Stále ale věřím, že se nám to ještě podaří.My všichni co ji máme rádi pořád doufáme,že její zdravotní stav se natolik zlepší,že to bude možné.jsem velice rádá,že jste se přidala k nám.Zdravím Maja
  • Mám Vás ráda milá paní Švorcová!

    Je mi velmi líto, že paní Švorcová je vážně nemocná, přesto věřím v její uzdravení! Vždy jsem ji měla ráda jako vynikající herečku, byla velmi hezká!
    Určitě jí bylo ublíženo a ukřivděno pro její politické cítění! Věřím, že byla poctivě smýšlející politička, která zůstala věrná své ideologii. Mnoha hercům pomohla v tíživých situacích, ti však od ní odvrátili tvář, když se změlo politické zřízení. Vážím si paní Švorcové, však jsem jí své vyznání i napsala v dopise. Nikdy jsem se s ní nesetkala, avšak mám její knihu, CD, DVD seriálu " Žena za pultem ", film "Král Šumavy". Kdybych aspoň jednou měla možnost tuto velkou osobnost poznat a podat jí ruku, byla by to pro mě čest a prožité štěstí! Děkuji Vám všem, kteří ji máte také rádi a dáváte jí lásku najevo! Prosím o sdělení, pokud bude možné se s paní Švorcovou sejít, ráda, moc ráda za ní přijedu do Prahy kamkoliv!
    Vážená paní Švorcová, prosím, uzdravte se pro nás, co Vás milujeme! Dana
  • kekeska

    čekání

    Milý přátelé stále čekáme na nějaké příznivé zprávy ale nic se nepíše.Nevíme zatím nic víc než co píšou noviny a ty teď nepíší nic.Věřím,že zdravotní stav paní Jiřinky se stále lepší.Budeme čekat na zprávy.Zdravím Maja
  • Re: dopis

    Pozdravení pro příznivce paní Švorcové.
    Stále na ni myslím a čekám na nějaké zprávy.
    Májo,děkuji určitě za všechny ohledně dopisu,který si poslala paní Švorcové.
    Všechny zdravím a snad se společně někdy sejdeme.Liana.
  • kekeska

    dopis

    Milý přátelé,za nás za všechy jsem napsala paní Jiřince dopis a poslala jsem ho do nemocnice.Chceme všichni aby věděla,že na ni myslíme a přejeme ji brzké uzdravení.Věřím že ji uděláme tím radost.Zdravím Maja
  • Nová zpráva

    Zdravím všechny příznivce paní Jiřinky Švorcové.Také i já na ni stále myslím a čekám na nové zprávy.Moc držím palce,aby vše dobře dopadlo.Jsem ráda za alespoň tuto zprávu.
    Myslíte,že by bylo vhodné ji poslat do nemocnice alespoň pozdrav,aby věděla,že na ní myslíme?
  • vladka65

    Nové zprávy

    Dobrý den,konečně alespoň nějaké zprávy o zdravotním stavu paní Jiřinky.Bylo smutné,že si na ni po celou dobu nikdo z médií nevzpoměl i když je možné,že si to rodina nepřála.To,že po měsíci v kómatu nevstane a s dobrou náladou neodejde domů,musí být každému jasné.Měla jsem možnost ji osobně poznat a proto vím,že se v životě nevzdává.Přeji ji hodně trpělivosti a síly.Zdravím všechny.
  • kekeska

    informace

    Právě vysílala televize Prima a v dnešním Aha se objevila zpráva tak na padesát procent dobrá.Víte už že paní Švorcová se probrala z komatu,ale stále nemůže sama dýchat,zpráva není optimální,ale věřím že itohle se urovná a zase bude dýchat sama.Držím palce a myslím na ni stále.Je to silná osobnost a určitě se ji podaří zvládnout i to dýchání.Zdravím Maja
  • Nová informace

    Dobrý den, na super.cz je nová informace (snad pravdivá) o zdravotním stavu paní Jiřinky Švorcové, kde se píše, že se již probrala z kómatu, což je naprosto skvělá zpráva, ze které máme náramně velkou radost. Další zprávy ale již tak příznivé nejsou, avšak nejsem přesvědčená, že je vhodné takto rychle dělat další závěry, vždyť už jen to, že se nám vrátila zpět do života je známka její bojovnosti a nabírání opět nových sil, proto nevěřím, že by se i nadále zdraví nemohlo zlepšovat. Paní Jiřinka prodělala vážné onemocnění, proto je třeba mít jen trpělivost, než se opět vše urovná. Moc na paní Švorcovou myslíme a přejeme jí HODNĚ SÍLY!!! Hanka

    http://www.super.cz/3381-j irina-svorcova-se-probrala-z-komatu -ale-uz-nikdy-nepromluvi.html
  • kekeska

    víra

    ahojte,právě,že stále čekáme na nějaké zprávy se nám to zdá dlouhé,ale léčení je zřejmě běh na dlouhé trati a tak nám nezbývá než trpělivě čekat a věřit že se to v dobré obrátí.Přeju vám krásné léto prožité v dobré pohodě a hlavně ať se z dovolené všichni ve zdraví vrátíte.Maja
  • Trpělivost

    Dobrý den, také trpělivě čekáme a sledujeme, kdy se objeví sebemenší pozitivní zprávička. Na paní Jiřinku Švorcovou stále myslíme a věříme, že se co nejdříve její zdravíčko zlepší, chce to jen tu trpělivost, určitě vše dobře dopadne!!! Zdravíme všechny z krás jižních Čech. Hanka
  • vladka65

    Jiřinka

    Zatím žádné nové zprávy.Musíme vydržet a věřit.Zdravím všechny věrné fanoušky paní Jiřinky Švorcové.
  • Re: Jiřinka

    ahojte, kazdy den myslim na Jiřinku, ale tiez na vsetkych, ktori jej kazdy den venuju aspon jednu myslienku. Priatelia, drzme palce. Vsetkym vsetko dobre. Zdena
  • vladka65

    Jiřinka

    Dobrý den,přestože nemáme žádné nové zprávy,je dobře,že na paní Jiřinku nezapomínáme.Opět ji přeji hodně síly a zdraví a nám fanklubákům jen dobré zprávy.vladka
  • kekeska

    víra

    ahoj,milý přátelé,zatím nemáme žádné nové zprávy.Noviny nic nepíšou a nikdo nepodává žádné zprávy.Věřme že to bude dobré.Přeju Vám všem příznivcům paní Jiřiny Švorcové krásný den a pohodové léto.Zdravím Maja
  • Re: Re: Re: prajem

    P.Hano opravdu moc krasne napsano.....Taky cekame a prejeme p.Jirine Svorcove brzke uzdraveni Takovych lidi jako je p.Svorcova je bohuzel dnes uz moc malo Prejem ji HODNE ZDRAVI
  • Myslíme na paní Švorcovou.

    Dobrý den všem příznivcům paní Jiřinky Švorcové.I já stále čekám na nějakou dobrou zprávu o stavu paní Švorcové.
    Přeji ji hodně zdraví a věřím,že bude vše dobré a budeme moci se s ní setkat.Vždyť má stále více příznivců.
    Mějte se všichni hezky.Přeji všem krásné léto a pevné zdraví.Liana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit