Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezlob se na mě, ale za totality v ní bylo dobroty jak v pr.eli medu! Úplně neprávem jsem sem politiku nezatáhl. Ani po revoluci se nepřiplazila ke křížku, ba naopak... O jednu popíračku komunismu méně, o jednu malinkatou satisfakci pro oběti komunismu více...
  • *13* co na to říct? Je mi to líto, oplakala jsem ji.
    Vy, kteří sem v této situaci taháte nebo dál tahat budete naprosto neprávem politiku a vytahujete na světlo lži a špínu, nejste hodni její jméno ani vyslovit, natož tady pak kázat o morálce! Byla dobrý člověk!
    Paní Jiřinko, chybíte nám! *9*
  • Smutek *9* *9* *9*
  • Tak na tohle bych tu rád něco málo napsal, i když v téhle diskusi nejde o politiku... Je beze sporu, že nebýt komunistických, nebyly by ani ty dnešní kapitalistické "omyly" nebo "ulívky" nebo jak to napsat, zkrátka špatnosti... To, že je dnes v lidech zakořeněno tolik hořkosti a závisti, snahy se kdekoliv obohatit i na úkor někoho druhého, to nás tu naučilo 40 let dusna v režii komunismu. A právě i k tomu přispěla Švorcová. Snad také tím, že i po revoluci byla představitelkou popíračky komunistických zrůdností, i když jí již nebylo možno podezírat z nějaké zištné činnosti...
  • Je mi velice líto, že tato herečka dnes zemřela, nejsem příznivcem komunismu, ale ani kapitalismu, když vidím ty naše dnešní politiky, tak je mi z toho akorát šoufl. V čem by měli být lepší od těch komunistických? Snad jen v tom, že kradou ve velkém. Jiřinu si velice vážím coby divadelní herečky, a také jako člověka, ať už si kdokoliv myslí o jejich názorech cokoli, nikdy nepřestala být sama sebou, snad někomu i ublížila, ale také naopak..
  • Zdravím všechny. Asi tu budu jediný, kdo se tu nad ní nebude rozplývat... Její život, pomineme-li jisté herecké umění, byl spjatý s komunismem a to bohužel i ve velmi negativním světle. Švorcová, Amortová, Svozilová a Jirásková jsou podepsané na petici za exemplární potrstání trestem smrti za pro jinou známou českou herečku Jiřinu Štěpničkovou. V dokumentu se to jasně píše, není to tak, jak se tato ubohá komunistická lhářka snažila později zamlžit. Nakonec pod tíhou důkazů připustila, že v zásadě souhlasila s profesní a lidskou likvidací odpůrců komunismu, nikdy se ale nepřiznala přímo... Tolik byla zbabělá...
  • Dnes zemřela naše paní Jiřinka Švorcová.
  • Nová zpráva

    Stále na paní Švorcovou myslím a držím palce.Moc si přeji,aby se její zdravotní stav zlepšil a mohli bychom se s ní setkat.Je mi to velmi líto.Liana.
  • monna1981

    naše Jiřinka

    Moc moc na ni myslím!
  • Smutné čekání...

    Je to smutné čekání na zprávu o zlepšení zdravotního stavu velké herecké osobnosti paní Jiřiny Švorcové! Jsme bezmocní, ráda bych jí napsala dopis, jistě by ji ho někdo přečetl, paní Majo, můžete zjistit místo pobytu na LDN? Byla by to veliká podpora pro její pocit, že na ni čekáme a máme rádi! Jistě nejsem sama!
  • Re: Re: Nová zpráva

    Ahoj vsetci, zial zivot prinasa aj smutnejsie spravy, napriek tomu verim, ze pani Jirinka sa zotavi, myslim na nu a posielam jej energiu..a verim,ze my vsetci priaznivci tiez... Zdena
  • vladka65

    Re: Nová zpráva

    Zcela určitě by nebylo vhodné ji v těchto dnech navštěvovat.Vím jaký je její názor a věřte,že kdyby o to stála,dozvěděli bychom se o tom.Musíme doufat,že se její zdravotní stav zlepší a bude mít sílu.Podpořme ji zatím tím,že na ni nezapomínáme.vladka
  • kekeska

    Re: Nová zpráva

    Ahoj,nevím zdali by paní Jiřinka stála o návštěvu.Nepřála si aby ji navštívil i její přítel v nemocnici.Zřejmě si nepřeje abychom ji takhle viděly.Její přání musíme raspektovat.Jak budu něco vědět určitě se s vámi o to podělím.Ano toho se bála,aby se nemohla sama o sebe postarat.Bohužel tohle si nikdo z nás nemůže naplánovat.Já si moc přeju aby se její stav natolik zlepšil aby mohla domů.Posílám jí energii a přeju si aby ji dostala a tělo se začalo zotavovat.Maja
  • Myslíme na Vás...

    Dobrý den, tak to je mi moc líto, toho jsme se obávali nejvíce. Byla to ale zlá a zdlouhavá nemoc, zaslouží tedy i více času na zotavení. Paní Jiřinka je velká bojovnice, nepřestávám věřit, že se nám uzdraví. Moc na ní myslíme a přejeme jí, aby se jí zdravíčko vrátilo. Hezký den. Hanka.
  • Nová zpráva

    Zdravím všechny příznivce paní Jiřinky Švorcové.Je mi to velice líto,že se stav nelepší a že musí být v LDN.Kdyby bylo možné zjistit,kde je.Ráda bych ji navštívila.To bych moc ráda a věřím,že i vy ostatní.
    Mějte se hezky.Liana.
  • vladka65

    smutná zpráva

    Dnes se objevila v tisku smutná zpráva,že paní Jiřinka je v LDN.Je mi to velmi líto,protože vím,že si hodně přála být soběstačná až do konce života.Ona pro mě a jistě i pro spoustu lidí znamenala naději a lidskost.Víru v člověka.Budu na ni stále myslet a pokusím se ji podpořit dopisem.Doufám,že jí bude předán.Přeji všem dobrý den a zdraví.vladka
  • paní Jiřinka

    Milá paní Jiřinko.
    Moc mi připomínáte moji maminku. Mám Vás moc ráda. Držím palce. Jste úžasná žena.Nejraději bych se o Vás postarala, abyste nemusela do LDN.
  • Re: zpráva

    Děkuji za informaci, to je opravdu smutné, moc smutné....! Přeji všem pěkné léto a víru v uzdravení vážené a ctěné herečky paní Jiřiny Švorcové!!!
  • kekeska

    zpráva

    Ahoj,píšu ne příliš dobrou zprávu o naší Jiřince.V dnešním Aha se píše,že už není ve Vojenské nemocnici,ale prý je někde na LDNce.Lékař píše,že oni už víc dělat nemohli.Dále se tam píše,že už se zřejmě sama nedokáže o sebe postarat.Je to moc smutná zpráva a já jsem z toho zdrcená.Je to sice bulvár,ale jinak o ní nikdo nepíše takže nevím jestli je to všechno pravda.Moji milý přeji vám krásný den a myslete na Jiřinku.Maja
  • kekeska

    Re: Nová zpráva

    Ahoj,zatím nemůžeme čekat že se nám ozve protože já to posílám po rodině a to je trochu zdlouhavé.Zatím ani nevím nic nového.V dnešním Týdnu je na první stránce její foto,ale o dnešním stavu se nic nepíše.Takže čekám jestli mi něco zdělí její rodina,ale jestli si to Jiřinka nepřeje tak musíme to respektovat.To víš že bych hned napsala co a jak.Trpělivost přináší růže.Počkáme.Zdravím Maja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit