Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kekeska

    Mirka

    Ahoj,jsme velice potěšení,že i v Polsku znáte pořád naši Jiřinku.Jestli chcete znát více o ní tak klikněte na Google Jiřina Švorcová a tam vlevo jsou fotky,video a jiné věci.Stačí na to kliknout a otevře se to.Zdravím maja *3* *3* *3*
    • Re: Mirka

      Ahoj Kekeska!!! ja już patrzyłam w Google i przeczytałam wszystko co tylko się da o Pani Jirina Svorcova *4* .Pisala sem do VLASTA po rozhovor s pani Svorcovou ale mi ne odpisali.Chce bardzo przyjechać na spotkanie do hotelu U Hvezdy tylko daj mi znać dokładna datę ,Jsem velmi ráda, že mohu vám napsat zde. Jsem ráda, že paní Jiřina je zdravé, i přes bolest v nohou, a že budeme moci vidět,Już se tesim na setkani!!!!Zdravím všechny vítám
  • dasvobodova
    Paní Jano, přečtěte si prosím dnešní moji odpověď na Váš včerejší příspěvek, je pod Vaším článečkem!
    • ježiši ty seš tragéd *1*
    • Snad si nemyslíš, že jsi tím někoho dojala?!
  • Zdravím všechny příznivce herečky Jiřiny Švorcové a zvlášť paní Týnu.
    Paní Týno,máte ve schránce vzkaz.
    Přeji všem krásné dny plné pohody a štěstí.L.Jíchová.
  • kekeska

    setkání

    Milý přátelé naše setkání s paní Jiřinou Švorcovou plánujeme na květen a to asi na 21.nebo 28.podle toho jak to bude vyhovovat většině.Prosím ohlaste se kdo máte zájem ať to můžeme upřesnit.Koncem dubna už to musíme vědět přesně abychom informovaly paní Švorcovou.Přátelé moc se na vás těším.Přeju krásný den Maja
    • monna1981

      Re: setkání

      se mnou prosím počítejte na 100%, snad v práci vyprosím volno nebo si přehodím směnu! už se těším *3*
    • vladka65

      Re: setkání

      Hurá.... *4* *4* *4* Moc se těším.vladka
  • sylviky

    Stretávka s p.Švorcovou

    MOJI PRIATELIA!
    Veru,už pracujeme s Majou na našej stretávke s pani Jiřinkou.Už sme jej dali vedieť,že zas sa chceme s ňou stretnúť a ona sa veľmi potešila.Ale musím sa Vám priznať,že od našej prvej stretávky uplinulo už 2 roky a som rada,že viac a viac ludí sa pridal k nám,aby pár hodín strávil s našou Jiřinkou.Očakávame každého,kto nezabudol na našu Andulku Holubovú a aj v dnešnej dobe má ju rád.Termín stretávky ešte upresníme,ale každopádne bude v Máji,21 alebo 28. Tešíme sa na Vás,a píšte nám ak máte záujem.S pozdravom Sylvia,Maja a pani Jiřinka Švorcová. *3* *14*
    • Re: Stretávka s p.Švorcovou

      Dobrý večer,
      na této stránce fanklubu paní J.Švorcové jsem dnes poprvé, ale zcela určitě ne naposledy *4*
      Setkání s paní Jiřinkou bych se také velice ráda zúčastnila, a to nejen proto, že právě vysílaný tv seriál "Žena za pultem" je pro mne v dnešní době takovým velice milým pohlazením na duši *4*
      Děkuji Vám, paní Švorcová,
      Iveta Bakrlíková
    • Re: Stretávka s p.Švorcovou

      Dobrý den,moc ráda bych se zúčastnila setkání s paní Švorcovou.Za sebe jsem pro 21.Další týden jsem se sborem pryč.byla bych mpc ráda za datum 21.
      Všechny Vás zdravím.L.Jíchová.
    • vladka65

      Re: Stretávka s p.Švorcovou

      Milá děvčata *4*
      to je dobře,že chystáte setkání s milou paní Švorcovou, na kterou se nedá zapomenout a myslím,že to,že jsme ji mohli poznat osobně a stisknout ji ruku, pro nás zůstane navždy v srdci.Děkuji Maje a Sylvii,že setkání organizují a paní Jiřince Švorcové přeji hodně sil a pevné zdraví,aby se mohla uskutečnit další a další setkání. Vladka
  • Omlouvám se za chybu..příště budu opravovat pro přesnost i ty vaše.....nechci vyvracet vaše názory,byť s nimi nesouhlasím....kolik lidí známých či neznámých se dopustilo chyb,špatností...jak lžou,kradou,vraždí.......a to představ te si v dnešní době!V každé době se najdou lidé dobří i zlí.A pevně věřím,že paní Švorcová musela v politickém světě kývnout na věci, s kterými nesouhlasila, aby mohla dále prosazovat věci, které pomohly spoustě dalším lidem.
  • paní Jiřinka

    Milá paní Jiřinko.
    Moc mi připomínáte moji maminku. Mám Vás moc ráda. Držím palce. Jste úžasná žena.Nejraději bych se o Vás postarala, abyste nemusela do LDN.
  • vladka65

    smutná zpráva

    Dnes se objevila v tisku smutná zpráva,že paní Jiřinka je v LDN.Je mi to velmi líto,protože vím,že si hodně přála být soběstačná až do konce života.Ona pro mě a jistě i pro spoustu lidí znamenala naději a lidskost.Víru v člověka.Budu na ni stále myslet a pokusím se ji podpořit dopisem.Doufám,že jí bude předán.Přeji všem dobrý den a zdraví.vladka
  • Nová zpráva

    Zdravím všechny příznivce paní Jiřinky Švorcové.Je mi to velice líto,že se stav nelepší a že musí být v LDN.Kdyby bylo možné zjistit,kde je.Ráda bych ji navštívila.To bych moc ráda a věřím,že i vy ostatní.
    Mějte se hezky.Liana.
    • vladka65

      Re: Nová zpráva

      Zcela určitě by nebylo vhodné ji v těchto dnech navštěvovat.Vím jaký je její názor a věřte,že kdyby o to stála,dozvěděli bychom se o tom.Musíme doufat,že se její zdravotní stav zlepší a bude mít sílu.Podpořme ji zatím tím,že na ni nezapomínáme.vladka
    • kekeska

      Re: Nová zpráva

      Ahoj,nevím zdali by paní Jiřinka stála o návštěvu.Nepřála si aby ji navštívil i její přítel v nemocnici.Zřejmě si nepřeje abychom ji takhle viděly.Její přání musíme raspektovat.Jak budu něco vědět určitě se s vámi o to podělím.Ano toho se bála,aby se nemohla sama o sebe postarat.Bohužel tohle si nikdo z nás nemůže naplánovat.Já si moc přeju aby se její stav natolik zlepšil aby mohla domů.Posílám jí energii a přeju si aby ji dostala a tělo se začalo zotavovat.Maja
      • Re: Re: Nová zpráva

        Ahoj vsetci, zial zivot prinasa aj smutnejsie spravy, napriek tomu verim, ze pani Jirinka sa zotavi, myslim na nu a posielam jej energiu..a verim,ze my vsetci priaznivci tiez... Zdena
  • Ahoj,všem příznivcům paní Jiřiny Švorcové přeji prožití Velikonočních svátků s opravdovou radostí.Maja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit