Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Ve Fanklubu jsme kvůli velké herecké osobnosti paní Jiřině Švorcové - čestnému člověku!
    Dana Sv.
    • to se musí házet do jednoho pytle sou to ubožáci
    • Jo a srovnaný s totalitním režimem nejsem, protože se s ním nikdy nikdo nesrovnal, nechává se vyhnít, ale zatím po něm jen lezou plísně a vystrkují růžky!!!
    • Tak ještě jednou: Tady nejsme ve fanklubu Švorcové!!! Co si tu píšete o Švorcové, pište si dál, jste zaslepení, i když už nemusíte. Důkazy z archivu Ústavu pro studium totalitních režimů hovoří za vše... Copak vás nenapadlo, proč jí dřív kolegové "měli rádi" a najednou se odvrátili? Protože dřív museli, ve vlastním zájmu, tato kreatura nechala domnělé i skutečné "rozvraceče" komunismu likvidovat. Zkuste říct panu Štěpničkovi do očí, že vaše milovaná všem pomáhala a byla hodným člověkem...
  • kekeska

    setkání

    Setkání chystáme zase na květen,pokud do toho nic nevejde.Přesný termín upřesním.Musíme se napřed domluvit s paní Jiřinkou a záleží to na ní.Těším se na vás na všechny.Pravděpodobně to zase bude hotel U Hvězdy,Malý Břevnov.Zdravím maja *3* *3* *3*
    • monna1981

      Re: setkání

      Zdravím! *3*
      Já bych se s dovolením na setkání také ráda vnutila *14* , pokud budu mít možnost se tam nějak dopravit.
    • Re: setkání

      Bardzo bym chciała też spotkać się z Wami!! to w kwietniu? proszę o dokładny termin bo mam sporo kilometrów,do Was *3* Pozdrawiam
  • kekeska

    přátelé

    Milý přátelé fanklubáci,musím vám oznámit,že nejsledovanějším pořadem televize Barrandov byl pořad Tajemství Jiřiny Švorcové a Žena za pultem.To je veliký úspěch.Kniha se taky dostala do první 20 nejprodávanějších knih.Mám obrovskou radost a moc to přeju Jiřince.Myslím že my všichni.Krásný den přeje Maja *3* *3* *3*
    • Re: přátelé

      Hezký den,
      pořad Tajemství Jiřiny Švorcové jsem neměla možnost shlédnout a velmi mě to mrzí. Marně jej hledám na netu, ale nikde tento pořad není, dokonce ani v archivu na TV Barrandov. Nevíte prosím, kde bych tento pořad o paní Jiřince mohla shlédnout? Děkuji, H.Kacbudová
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    chci se s vámi podělit o moji velkou radost. Na Aukru nedávno byly nabízené knihy:
    "Býti Švorcovou" (ta se sehnat nedá) "Jiřina Švorcová osobně" a LP: "Jiřina Švorcová Portrét herečky" Podařilo se mi je všechny získat. Sice knihu "Jiřina Švorcová osobně" mám, ale obě knihy jsou napsané s věnováním od paní Švorcové: Daně Jiřina Švorcová P.S. Mám tě ráda! Druhá kniha je s věnováním:
    Kamarádce Daně Jiřina Švorcová (23.1.2011). Je to vzácná náhoda a pro mě významná jako pohlazení od paní Švorcové, i když darovaná byla jiná žena, která ty knihy prodala!
    Z LP mám také radost, jsou na ní záznamy Jiří Wolker: Balada snů, Josef Hora: Leninia, Josef Kainar: Český sen, Nazim Hikmet: Legenda o lásce, Irena Wenigová: Tončina jediná láska, Michail Roščin: Valentin a Valentina, Karel Čapek: Věc Makropulos (r.1979), tato deska nabízí hlasové záznamy herců a jako klenot nenapodobitelná s okouzlujícím hlasem moje milovaná herečka Jiřina Švorcová.
    Netrpělivě jsem sledovala aukci, aby mě někdo nepředběhl...
    Jsem šťastná, že se mi je podařilo získat!
    Přeji Vám všem radostné jarní dny, vzájemné pochopení a nalézání stálé inspirace žít a jít s herečkou Jiřinou Švorcovou dál...
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • vladka65

    Paní Jiřina

    Přátelé a fanclubáci to je vskutku dobře,že vznikl pořad o paní Jiřině Švorcové/Tajemství Jiřiny.../a je mi líto,že tak krásný hlas a talent nebylo možno vidět na obrazovce tak dlouho.ˇAž teď v době internetu,DVD máme možnost se radovat a opět sledovat naší milou a oblíbenou herečku a slušného a rovného člověka.V tomhle světě,kde už je tak málo laskavosti si musíme takové lidi chránit a hýčkat.Zdravím Vladka
  • nevíte, kde je JŠ pohřbena, alespoň kytičku... *9* *9* *9* Díky
  • dasvobodova
    Vítáme novou příznivkyni naší milované herečky Jiřiny Švorcové - paní Ladislavu ve fanklubu.
    Laďko, těšíme se na spolupráci, šíření dobrého jména této významné herecké osobnosti a hájení její čestnosti.
    Věřím, že Vám tato aktivita bude činit radost, tak jako mně a hřát u srdíčka,
    protože pro dobrého člověka má smysl bojovat!!!
    " KŘIVDA BOLÍ, S TOU MUSELA ŽÍT PANÍ ŠVORCOVÁ CELÝCH 22 ROKŮ, MY JSME TADY PRO NI, NESMÍ ZŮSTAT POPLIVANÁ A PONÍŽENÁ JEJÍ DŮSTOJNOST..."
    S láskou a úctou žijeme pro herečku JIŘINU ŠVORCOVOU, které se pokloníme u jejího hrobu dne 19. května!
    Srdečně zdravím všechny příznivce JIŘINY ŠVORCOVÉ - Dana Sv. *4*
  • ahojte,mám radost,že chcete hájit paní Švorcovou,ale není už pozdě?I když na dobrou věc není nikdy pozdě.Na těchto stránkách byly časy,kdy se málokdo zaoijil do diskuze.Vždy když se hladina rozčeří tak se to spustí.A určitě tomu bude i v září až TV Barrandov začne reprízovat Ženu za pultem.To zase bude pisálku!Já osobně si myslím že hloupé řeči se tady musí ignorovat a vůbec na ně neodpovídat.To,že se nepřišly s Jiřinkou rozloučit kolegové,to ať si přeberou sami.Víc mě mrzí,že neposlalo vedení divadla aspoň kytku.To si myslím,že si paní Švorcová určitě zasloužila.Ten kdo jí má upřímně rád na ni bude vzpomínat jenom v dobrém.Zdravím a přeju hezký den Maja
  • dasvobodova
    Paní Marie - Majo, každý příspěvek v diskusi je viditelný, není možné smazat jméno - přezdívku pod kterou je napsán příspěvek, smazat lze příspěvek, ale ne jméno - přezdívku. Bude dobré, když se obrátíte na odborníka, který Vám poradí jak se máte zaregistrovat, případně prohlédne Váš počítač, chyba je na Vaší straně. Paní Sylvie nepíše vůbec, dají se vyhledat všechny příspěvky, které jste psaly. S paní Sylvií jsme si psaly vzájemně soukromě před pohřbem paní Švorcové. Nyní nepíše ani příspěvky ani mi neodepsala na můj dotaz. Budeme rádi, když se opět zapojíte aktivně ve fanklubu.
    Srdečně zdraví Dana Sv.
  • dasvobodova
    Zdeňce a ostatním příznivcům vážené herečky paní Jiřiny Švorcové, kteří se mě dotazují na upřesnění místa posledního odpočinku paní Švorcové: Střešovický hřbitov se nachází poblíž domu, kde paní Švorcová bydlela. Hrob není problém najít, je vpravo od vchodu v první řadě, těsně u hřbitovní zdi - skoro na konci.
    Zdravím všechny příznivce paní Švorcové a přeji radostné dny...
    Srdečně Dana Sv. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit