Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau Jitko!


    Jsi pořádně sexy! 🙂


    Posílám pusinku! 😯

  • Letos v Karlových Varech, v těch modrých šatech vypadala jako strašidlo. Herečka nic moc, postavu taky nemá bůchví jakou, tak už neví jak na sebe upoutat pozornost. Holt hééééééérečka.

  • Je možné, že redakce nesmaže vulgarity, které někteří mentálně úchylní jedinci zde zplodili?

  • Všechno nejlepší ke kulatejm narozkám!!!
  • Všem se líbí. A mě taky... Když začínala v Ordinaci,tak jsem nechápala proč má tak krásná herečka tak málo prostoru.V pohádka také hrála druhé housle. Měla odcestovat,protože tady v době,kdy začínala letěly vyzáblé bloncky. Ale charismatem by je strčila do kapsy, což hodně diváků pochopilo a začala její popularita. Intošové to pochopili celkem pozdě...
    • Všem se líbí? Mě se nelíbí. Řeknu jednu jedinou věc, nepiš: všem se líbí, protože jsou tu tací kterým se vůbec nelíbí. Takže si nejdříve ověř jestli fakt se všem líbí, ano?
  • Je to zkrátka kočka,krev a mléko.
  • Jitka Čvančarová je velmi pěkná žena. Je takovým ženským typem jako italská herečka Sofie Loren. Prosím Vás,všude čtu jak nádherně vypadá v nových (těch modrých-asi úplet šatech), nebo že žádné ženě nedala šanci, jak jí to v nových štech slušelo (těch červených s černým sedlem a pufkovitými rukávky). Oboje šaty jsou možná pěkné ale pro Jitku to není to pravé. vypadá v nich jak jeptiška a pochybuji, že se v těch šatech cítí dobře. Jsou moc ke krku, pufkové rukávy , kde to vzali? Délka kolem kolen- asi dobrá, celkový dojem je však obrovská plocha látky. Mně je 66 let, ale ani já bych je nechtěla.Pokud jsou ty modré úpletové, tak ženské postavě přidávají na objemu. To fakt v Česku není nikdo, kdo by ji oblékl aby se cítila i vyadala skvěle.
  • Gratulujeme k oťehotnění.
    To zas bude krasne mimino :)
  • Ahoj Jitko,byla jsi úžasná v seriálu Doktor Martin. Jsi nejhezčí a moje nejoblíbenější česká herečka. *4*
  • Milá Jituško zdravíme Vás ze Strakonic máme fotky jak jste tam u nás byli s manželem na vodě rada bych Vám je poslala s uctou Jaruš švecová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit