Přejít na výpis diskuzí

Jitka Čvančarová

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jitko, jste ma nejoblíbenější herečka a tak krasna žena se jen tak nevidí :)
  • V seriálu Az po uši jste dokázala ze jste dobra herečka jen by jste měla ještě zhubnout byla jste krásná..
  • Jitko hlavně proboha nezpívej nezlob se ale zpívat vůbec neumíš jinak jsi skvělá herečka a tanečnice
  • vše nejlepší k narozeninám
    • L0uise
      vše nej!
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4* *1*
  • vše nej!!
  • ahoj
  • Vážená paní Čvančarová,
    v předvolební debatě jsem viděla Vaši velmi rozhořčenou reakci na slova p.Zeana o "znásílňování poddaných nevolnic". Rozhodně se ho nebudu zastávat, ale pochopila jsem jeho slova v nadsázce, konec konců byly řečeny v tv šou. Mně se nedotkla. Co se mně ale velmi dotklo, je to že p.Scharzenberg převzal rodové jmění pouze z toho důvodu, že byl muž. Jeho sestřenici strýc vydědil, protože nebyla muž. Mohla by jste mi prosím odpovědět, zda to považujete za správné, jaký máte na tuto flagrantní diskriminaci ze strany p.Scherzenberga názor. Přemýšlela jste vůbec nad jaké jsou jeho životní postoje a jak se projevují? Děkuji za odpověď.
  • Paní celebrito,nevím,kde se bere sebevědomí ve vaší hlavě. Tak jste klesla a dovolujete si radit lidem koho mají volit.Co jste,kdo jste vy a všichni nýmandi z branže zpěváků a herců.Jste jiný druh? Neztěžujte si ,že vám lidé dali najevo co si o vás myslí.Lidi potřebujete,aby jste vy a vám podobní mohli hrát mít plná hlediště.Já osobně přestávám po těchto vašich excesech chodit do divadel.Ale konečně vím po letech co je to pravice v českém podání,bezohlednost,zlodějna a sprostota.Otevřela jste mi oči.díky díky...
  • dick 007 -tak vy jste mě dostal -prej pod pláštěm anononymity a sám se nepodepíšete *1*
    • No od vás kritika evidentně sedí milý kolego anonyme. Ve svém příspěvku nikoho neurážím, takže je celkem lhostejné, zda-li vystupuji pod vlastním jménem, jménem smyšleným, nebo jako anony. Pokud máte zájem o seznámení tak mi může napsat na dick007@centrum.cz. Také bych vás rád poznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit