Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja už taky nebudu V.I.P.singer ale Petr.Ok!
  • honza

    nevim proc bych mela nadavat . ja jsem ceska a ziju dost dlouho tady
  • Já myslel že to pochopíš a nenadávej nám jsme z Neratovic je to blízko Prahy kde si se vlastně naučila česky?
  • honza

    honza je sem se te neptala jestli jsi pekny ale jak vypadas a napsala jsem ze se znad ze si pekny . jo ja jsem z west yorshire / halifax je to pomnerne v polovime
  • d.kelly.k

    Tak ještě jednou mě je 15 ale Singerovi je 13.
  • d.kelly.k

    Stránku JoJoonline.com znám velice dobře jsem tam jako doma já sem na internetu většinou po 6 hodině ale v pátek sem tam pořád.
  • No tak se sngerem (Petrem) se známe osobně chodíme spolu do škoy on je teď nemocnej ale dneska za ním možná pudu. takže ty píšeš z Anglie to je docela hustý říká se že v Anglii je pravé počasí déšť a zima je to pravda? A ty pocházíš odkaď London,Irsko,Wales možná je tam chyba nevim jak se to píše. Ale na tu otázku jestli jsme hezký to nevim nejsem holka a osobně přítelkyni nemam
  • kluci

    jo a neni to jojoonline.com ale jojoonline.co.uk
  • honza/singer

    kluci v kolik hodin jste na internetu? ja mam tad jeste prazniny az do pondelka ted porad a po prazninach na vase hodiny v 5 ale prosimvas piste porad to je jedno o cem protoze uz me moc internet nebavi
  • honza/singer

    me se jmeno honza libi a me ke taky hnusnych 13 a vy se znate osobne ? jestli jo tak me asi osobne znat nebudete jedine kdyby jste prijely tady . jak vypadate pres internet mily ,pekni kluci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit