Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honza/singer

    sorry neprecetla jsem si to predtim me je taky 13 a fakt pisu z anglie to je dobry ze uz jste kamosi a piste porat
  • honza

    ja myslim ze jen jedno protoze ma jed 3 zname pisnicky a ja myslim ze to je vse dobra webova stranka je www.jojoonline.com ta se ti bude libit prosimte kolik ti je let . odepis
  • d.kelly.k

    Nevíš kolik vydala JoJo desek?
  • Takže teď budu jinej autor tak si nemyslete že sem někdo jinej místo Pavla bude Honza
  • A ještě něco nemenuju se Pavel ale Honza mam to kvůli internetu aby mě ikdo třeba neudělal něco s počítačem ale když nedám E-mail tak je to zbytečný tak sorry. Ale teď je to venku a vy všicni víte jak se jmenuju. Měj te se
  • jemi 13 hustý ne!
  • Mě je 15 kolik tobě a s tou Spiers to je jenom sranda mi jsme se singerem Kámoši a to jako píšeš z anglie?
  • v.i.p singer / i.p pavel

    hele zadny nadavky nemam to rada a pavle nevidim nic na tom ze se nekomu libi i jini zpevaci trebe me se treba jojo neni moje nejoblibenejsi . a piste vic a zapomente na nadavky atd.. radsi odepiste me
  • I.P.pavlovi

    Hele ty zombí neřikam že se mi britney líbí víc než jojo řikam jen že britney docela dobře zpívá.
  • v.i.p singer / pavel

    caute kluci pripadate mi jako mili kluci a jsem rada ze jsi se mnou dopisujete protoze moje anglicke kamosky moc nemuzou kolik vam je . jo omlouvam se za ty chyby ja uz trochu zapominam cesky nekdy i mluvit odepiste

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit