Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dear John

    Dnes je to 30 let co odešel. Je to ode mne asi stupidní, ale občas si představuju, jaké by to bylo vrátit se v čase a zachránit ho. Dostat tuhle jednu jedinou možnost, neváhala bych. Někdo by zastavil Hitlera, někdo by zastavil katastrofu v Černobylu, někdo by zastavil útoky z 11. září. Já bych zastavila toho parchanta Chapmana. Always love you, John!! *4*
  • hapetrus

    Johnovi....

    Pořád se mi nechce věřit že nejsi, slyším tě z rádia, čtu o tobě v časopisech, často na tebe myslím a tak milý Johne pro mne jsi tu pořád! Osmého prosince si pustím mojí oblíbenou Across The Universe a budeš tady s námi! *4*
  • adamoule

    výročí

    nechodim na tenhle web moc často, tak se bojim že bych to nestihnul a tak ti přeju k tomu smutnýmu výročí už s předstihem.
  • farie

    70th birthday

    Vše nejlepší! Ty jsi byl prostě skvělej! Ani jsem tě nezažila, ale stejně pro tebe mám kousek v mém srdci. Děkuji za všechno! PEACE ♥
  • všechno nejlepší

    ty jsi byl prostě nejlepší, v našich srdcích žiješ dál...všechno nejlepší k tvým sedmdesátým narozeninám...:-)
  • siky25

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší k tvým dnešním 70. narozeninám, Johne!
  • hapetrus

    Dear John

    Vím, už je ti 70let ale pro nás, tvé věrné jsi stále ten stejný rebel, ironický a něžný zároveň, prostě takový jako tvoje písničky. Škoda že ti k zítřejším narozeninám nemůžu poslat mail do Dakoty protože už je to skoro 30let co jsi odešel.Pořád tě miluju *4* *4*
  • be ma baby

    Ahojda,prosím prosím máte někdo doma na cd píseň od Johna Lennona-Be my baby?Sháníme ji jako svatební píseň a nikde ji nemůžeme sehnat,Děkujeme moooc
    hanzhost@centrum.cz
    • Re: be ma baby

      JÁ JI DOMA MÁM ALE TO UŽ JE ASI POZDE.
  • beebrr

    miluju johna lennona a beatles jsou nejlepsi!!! *14* *14*
  • Prosím o pomoc

    Dobrý den všem co ctí legendy, už pěkných pár dní a pár hlavně nocí sedím u PC a hledám někde kw stažení písničku Mother z alba Plastic ono bad vydaného v roce 1970. O Beatles a Johnu Lennonovi je všude popsáno spousta stran a ke stažení jsou zejména ty nejźnámější songy, ale tahle písnička není k sehnání. Sháním ji jako překvapení. Poraďte prosím někdo *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit