Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší

    Všechno nejlepší k včerejším Johnovým 69. narozeninám.
  • John

    John Lennon nej Beatles. Souhlasím. Ale nemyslím si že se Beatles rozešli kvůli Yoko Ono. Spíš v tom hrál vztah mezi Johnem a Paulem. Sám John Lennon v jednom rozhovoru říká že Beatles nefungovali dávno před tím než se vůbec dali z Yoko dohromady.Byla to jeho žena kterou miloval a jenom proto lidi nemilovali ji.John se stal legendou a jeho písničky se budou poslouchat a hrát pořád.GIVE PACE A CHANCE *3*
  • kamca12

    ZŮSTÁVÁ LEGENDOU

    Souhlasím, Jonh Lenon je prostě opravdový zpěvák, legenda která zůstává v naší paměti a v našem srdci. *3*
  • Génius

    John Lennon stále žije v našich srdcích!
    Jeho skladby jsou geniální,hlavně píseň
    Imagine je nesmrtelná!!!
  • Génius

    John Lennon byl,ale hlavně je pořád s námi,
    a to v našich srdcích.Jeho skladby jsou
    geniální,nejvíce píseň Imagine!!!
  • John Lennon byl a bude jenom jeden

    Ahoj všichni co milujete Beatles a hlavně Johna Lennona. Ten byl z nich stejně nejkrásnější, nejinteligentnější a také nejlepší ve skládání hudby.Jeho písně, styl jakým psal a jeho hlas. TO PROSTĚ NEMĚLO A NEMÁ CHYBU. Johna zbožnuju a stršně mě štve, že si vzal tu Yoko a taky že ho ten blbec Chapman zastřelil. Podle mě totiž zabil nejlepšího člověka na světě!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14*
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      proč tě štve že si vzal yoko?
    • hislittlegirl

      Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      Já nevíma ale já mám Yoko ráda. Miloval ji a ona jeho. Spolu vypadali skvěle. Je sice pravda že měla podíl na tom že se The Beatles rozpadli ale třeba to tak prostě muselo být. Museli jít dál(i když samozřejmě mě to strašně mrzí).
      Yoko byla skvělá žena, jinak by ji přece nemiloval.A on byl skvělý muž. Takový už na světě bohužel nikdy nebude. Ale mi nezapomeneme...my ne...
      Rest in peace, John!!
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      Beatles se kvůli Yoko nerozešli, to je blbost.
      • paola15

        Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

        jj souhlasim s tebou, Beatles by se rozpadli i bez Yoko...Tomu prostě nešlo zabránit..byli strašně rozdílní a dřív či později by k tomu došlo...bohužel
        • Re: Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

          ale Yoko k tomu taky přispěla...Paul a ostatní ji davali za vinu že ho odtahuje od Beatles...a pak se taky hadali...Johna obviňovali že kašle na kamoše... *9* ach jo je to škoda... *9*
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      To máš naprostou pravdu JOhn byl prostě jedinečný!!!!Moc kráááásnýýýý a inteligentní jen mě moc štve že už není mezi námi ale zůstane snámi po celou dobu ukrytý v naších srdcích FOREVER JOHN LENNON *14* *14*
      • hold, občas musí přidat komentář i pubertální naivní školačka
        možná třeba proto by si lennon vybral spíš yoko než holky, co o něm tvrdí, že lepšího člověka nebylo a nebude a že byl kráááásnýýýýý
    • lennonka

      Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      bude určitě hodně lidí, co bude štvát ta "umělkyně" Yoko Ono, ale s tim se prostě musíme srovnat ...Johnny ji miloval (sakryš) *9* ale to, že se kvuli ní The Beatles rozpadli jí asi neodpáře nikdo *15*
      • Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

        S určitostí lze říct, že bez Yoko by to nebyl ten John Lennon, kterého známe od roku 1968. Sám říkal, že Yoko ho zklidnila. Těžko by bez ní někdy napsal Imagine, Woman is the nigger of the world, Woman a mnoho dalších...
  • Filmy Beatles

    Nevíte, kde by se daly sehnat filmy Beatles Yellow Submarine, Magical Mystery Tour a Let It Be? Na youtube.com jsem našla jen některé jednotlivé písničky.
    Dozvěděla jsem se taky, že teď prý mají všechny televize ve světě na ty filmy embargo a nesmí je proto vysílat (asi kvůli autorským právům...) *7*
    • Re: Filmy Beatles

      Filmy Beatles se myslím docela dobře dají sehnat na webech amazon, ať už com nebo co.uk nebo fr nebo de. Někde je nemají všechny, takže je dobré udělat si přehled, srovnání cen a verzí atd.

      O embargu nic nevím, překvapilo by mě to. Vždyť před pár měsícema dávali v ČR (na Nově?) film Help. Ale možná máš na mysli jen ty filmy, co jsi vyjmenovala.

      Já mám zatím DVD Magical Mystery Tour, ostatní si hodlám také časem koupit.
  • John Lennon

    Je mi ho líto té jeho smrti .Je pravda že zemřel že ho zastřelili. Kdybi ste mi mohli napsat tak budu velice ráda. Myslím si že je to jeden z nejlepších spěváků na světě. Myslela sem že vipadá jinak *7* *9*
    • lennonka

      Re: John Lennon

      podrobnosti (ale povrchově *4* )
      - zastřelil ho Mark Chapman (který sedí nadoživotí ve vezení...chtěli ho propustit za dobré chování, ale fanoušci Johna podepsali petici která ho zazdila fakt nadoživotí ...řiká se,že jeden z bohatých fanoušků JL se zmínil,že kdyby Chapmana pustili najal by si nájemnýho vraha)
      - inspiroval se knihou The Catcher in the Rye (Kdo chytá v žitě)
      - John byl zasažen 5 kulkami,ale i po tomhle závažném zranění stále žil "naštěstí" jeli kolem policisté, kteří ho chtěli co nejrychleji dopravit do nejbližší nemocnice, ale při převozu zemřel (policisté co ho převáželi řikali, že v autě stále opakoval:on mě postřelil!)
      - John se vracel domů z nah¨rávacího studia a původně chtěl s Yoko zajít na večeři,ale nechtěli nechat doma Seana dlouho bez rodičů a proto se vrátili dříve
      - Chapman na Johna čekal celý den, ráno,když jel John s Yoko do studia dokonce dostal i od Johna autogram a pak tam celý den stál a dočítal tu knihu, když se pak večer John vrátil zavolal: Pane Lennone a pak ho zastřelil
      ...když se budete chtít zeptat klidně ...přečetla jsemm o tom docela hodně *4*
    • Re: John Lennon

      Ano je to pravda. Myslim, že ho zastřelil 5 ranama z pistole jeho fanoušek. Byl to cvok, mel ho rad a myslel si, ze mu tak da na jevo ze ho ma rad... je mi ho lito, i ze si vzal yoko!!! je to krava, ale ja johna miluju!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: John Lennon

      JAK SE MÁŠ TY JANO *3*
  • John!

    John byl podlě mě jeden z nejlepších zpěváků a skladatelů na světě. A svými písněmi se snažil nějakým způsobem změnit svět nebo spíše situaci v níž se svět nacházel (příklad - Album Give Peace a Change pomohlo zastavit válku ve Vietnamu). Prostě pro mě byl John velký člověk a velká legenda *3*
    Když tak mérkněte na můj blog o mojí oblíbené kapele Beatles a ROCKU vůbec, díky. *3* *4*
    • Re: John!

      a All You Need Is Love měla podobný účel, stejně jako tak trochu společná World Without Love
  • lennon

    AHOJ!!!
    A zkusils jste někdo koncert the Backwards?Zkoukněte jejich stránky www.thebackwards.sk i cz.
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit