Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John LENNON - zlata deska

    Nenechte si ujit jedinecnou prilezitost!!!
    http://www.aukro.cz /item168537866_john_lennon_imagine_ zlata_deska.html
  • Happy birthday...

    Dneska ma ta nase "indianka" narozeniny,tak vsechno nejlepsi,Yoko...!Je to zvlastni osoba,to priznavam,ale je to clovek,kteryho si John vybral a ja to plne respektuju.A mozna se od ni jeste lecceho dockame.
  • indianku *15* *15* to me pobavilo hey
  • John byl dobrý a bude stále dobrý. PS: Pokud si nějaký debil myslí, že si Lennon vzal indiánku, tak je na omylu. Protože Yoko Ono je Japonka
    • Re:

      stejne je to krava, to na veci nic nemeni
      • lennonka

        Re: Re:

        heh taky dobrý *15*
  • john byl ze čtyř beatles jasná jednička a opravdu nechápu, jak může někdo hodnotit za nejlepšího paula ...
    • Já zase nechápu, jak někdo, kdo má rád Beatles(snad) může jednoho z nich preferovat nad ostatní tři.Já nevím, jak vy , ale já mám řada všechny úplně stejně.Každý. nich má svoje malé chybičky(i John) ale každý z nich je svým uzasnym způsobem jedinečne úžasný.Taky chápu, že pro mnohé byl John velmi zajímavá osobnost, ale to ještě neZnamená, že musíte schazovat ty ostatní.Myslím, že ani John samotný by s tím nesouhlasil, protože i přes všechny jejich spory, to pořád byli a jsou jeho kamosi, které vždycky miloval a oni jeho.:-) <3
    • Re:

      Taky nechápu, protože nejlepší je George *1* ne, dělám si srandu. Faktem je, že Paul byl na fanoušky nejpříjemnější a tak ho lidi měli radši, protože věděli že nikdy neodmítne autogram nebo krátkej pokec etc.etc.
      • Re:

        Ale je fakt, že jeden bez druhého by nic nedokázeli...
  • Lennon

    Zajímavý člověk. Hudbu měl vynikající. S Beatles i po nich
  • Ahoj všichni, nevíte kde seženu český titulky Gimme Some Truth? díky
  • Pritelkyne.

    Ksyby neměl, tu pritelkini tu indyánku! Tak by se nerozpadly! To sou má slova!
    • Re: Pritelkyne.

      jj, máš asi pravdu, Paul odešel, protože se bál jejího vlivu a nechtěl pátýho Beatla *9* jinka by se nerozpadli...
      P.S. Yoko Ono je japonka, ne indiánka....ale na mé nanávisti k ní to nic nemění
  • Hm...Chapman nezabil legendu, on ji pomohl vytvořit. btw. boo, je to Hey, Jude...;-)
  • John Lennon byl vyborny skladatel a zpevak ktery bude nejen chybet jeho fanouskum ale i jeho nejblizsim v nasi mysly a nasich srdcich bude navzdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit