Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    John Lennon je ikona hudby.Já ho zbožnuju i když už je 25 let po smrti.David Chapman je hroznej,vždyt zabil legendu.
    • Re: super

      nejde zabit legenda...zabil jenom osobnost...legenda John Lennon porad zije *3*
  • Já sama Yoko Ono nemám moc v sympatii, ale když se kouknete na jakýkoliv Johnovo klip, tak vidíte jak on jí miloval z celé duše a to mě doopravdy vhrklo i slzy do očí :) Pan Lennon byl úžasný člověk který vždycky rozmýšlel srdcem a tak si ho také budu pamatovat. Navždy..
  • John Lennon byl a bude jenom jeden

    Ahoj všichni co milujete Beatles a hlavně Johna Lennona. Ten byl z nich stejně nejkrásnější, nejinteligentnější a také nejlepší ve skládání hudby.Jeho písně, styl jakým psal a jeho hlas. TO PROSTĚ NEMĚLO A NEMÁ CHYBU. Johna zbožnuju a stršně mě štve, že si vzal tu Yoko a taky že ho ten blbec Chapman zastřelil. Podle mě totiž zabil nejlepšího člověka na světě!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14*
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      proč tě štve že si vzal yoko?
    • hislittlegirl

      Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      Já nevíma ale já mám Yoko ráda. Miloval ji a ona jeho. Spolu vypadali skvěle. Je sice pravda že měla podíl na tom že se The Beatles rozpadli ale třeba to tak prostě muselo být. Museli jít dál(i když samozřejmě mě to strašně mrzí).
      Yoko byla skvělá žena, jinak by ji přece nemiloval.A on byl skvělý muž. Takový už na světě bohužel nikdy nebude. Ale mi nezapomeneme...my ne...
      Rest in peace, John!!
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      Beatles se kvůli Yoko nerozešli, to je blbost.
      • paola15

        Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

        jj souhlasim s tebou, Beatles by se rozpadli i bez Yoko...Tomu prostě nešlo zabránit..byli strašně rozdílní a dřív či později by k tomu došlo...bohužel
        • Re: Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

          ale Yoko k tomu taky přispěla...Paul a ostatní ji davali za vinu že ho odtahuje od Beatles...a pak se taky hadali...Johna obviňovali že kašle na kamoše... *9* ach jo je to škoda... *9*
    • Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      To máš naprostou pravdu JOhn byl prostě jedinečný!!!!Moc kráááásnýýýý a inteligentní jen mě moc štve že už není mezi námi ale zůstane snámi po celou dobu ukrytý v naších srdcích FOREVER JOHN LENNON *14* *14*
      • hold, občas musí přidat komentář i pubertální naivní školačka
        možná třeba proto by si lennon vybral spíš yoko než holky, co o něm tvrdí, že lepšího člověka nebylo a nebude a že byl kráááásnýýýýý
    • lennonka

      Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

      bude určitě hodně lidí, co bude štvát ta "umělkyně" Yoko Ono, ale s tim se prostě musíme srovnat ...Johnny ji miloval (sakryš) *9* ale to, že se kvuli ní The Beatles rozpadli jí asi neodpáře nikdo *15*
      • Re: Re: John Lennon byl a bude jenom jeden

        S určitostí lze říct, že bez Yoko by to nebyl ten John Lennon, kterého známe od roku 1968. Sám říkal, že Yoko ho zklidnila. Těžko by bez ní někdy napsal Imagine, Woman is the nigger of the world, Woman a mnoho dalších...
  • Génius

    John Lennon stále žije v našich srdcích!
    Jeho skladby jsou geniální,hlavně píseň
    Imagine je nesmrtelná!!!
  • hapetrus

    Johnovi....

    Pořád se mi nechce věřit že nejsi, slyším tě z rádia, čtu o tobě v časopisech, často na tebe myslím a tak milý Johne pro mne jsi tu pořád! Osmého prosince si pustím mojí oblíbenou Across The Universe a budeš tady s námi! *4*
  • Já Johna Lennona miluji! Je pro mně velký vzor kterého neskutečně obdivuji v žádné věci neudělal chybu a obdivuji ho ve všech směrech, a i když jsem ještě vlastně dítě (14) a říká se že dnešní mládež ho už ani nezná tak já o něm vím myslím si hodně netroufám si říct že o něm vím všechno ale myslím si že toho vím více než je na dnešní mládež tipováno. Miluji ho a vždycky budu!!! ♥
  • John LENNON - zlata deska

    Nenechte si ujit jedinecnou prilezitost!!!
    http://www.aukro.cz /item168537866_john_lennon_imagine_ zlata_deska.html
  • John a Beatles jsou zkrátka nej v celé historii hudby, John byl úžasný ve všech směrech, a jeho hudba, knihy, citáty, kresby, a vše ostatní nemají obdoby
    • Souhlasím! Váš komentář jsou i má slova
  • john byl ze čtyř beatles jasná jednička a opravdu nechápu, jak může někdo hodnotit za nejlepšího paula ...
    • Já zase nechápu, jak někdo, kdo má rád Beatles(snad) může jednoho z nich preferovat nad ostatní tři.Já nevím, jak vy , ale já mám řada všechny úplně stejně.Každý. nich má svoje malé chybičky(i John) ale každý z nich je svým uzasnym způsobem jedinečne úžasný.Taky chápu, že pro mnohé byl John velmi zajímavá osobnost, ale to ještě neZnamená, že musíte schazovat ty ostatní.Myslím, že ani John samotný by s tím nesouhlasil, protože i přes všechny jejich spory, to pořád byli a jsou jeho kamosi, které vždycky miloval a oni jeho.:-) <3
    • Re:

      Taky nechápu, protože nejlepší je George *1* ne, dělám si srandu. Faktem je, že Paul byl na fanoušky nejpříjemnější a tak ho lidi měli radši, protože věděli že nikdy neodmítne autogram nebo krátkej pokec etc.etc.
      • Re:

        Ale je fakt, že jeden bez druhého by nic nedokázeli...
  • siky25

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší k tvým dnešním 70. narozeninám, Johne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit