Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R.I.P John lennon. Happy Birthday a hlavně PEACE AND LOVE!!!!!Milujeme Tě a NAVŽDY milovat budeme,vážíme si Tě a NAVŽDY si Tě vážit budeme,Vzpomínáme na Tebe S VELKOU ÚCTOU A LÁSKOU a NIKDY na Tebe nezapomeneme!!!!!!!!!!!BUDIŽ MÍR A LÁSKA NA ZEMI!!!!
  • John byl dobrý a bude stále dobrý. PS: Pokud si nějaký debil myslí, že si Lennon vzal indiánku, tak je na omylu. Protože Yoko Ono je Japonka
    • Re:

      stejne je to krava, to na veci nic nemeni
      • lennonka

        Re: Re:

        heh taky dobrý *15*
  • Génius

    John Lennon byl,ale hlavně je pořád s námi,
    a to v našich srdcích.Jeho skladby jsou
    geniální,nejvíce píseň Imagine!!!
  • Opožděně ti gratuluji ktvým 71 narozeninám a je mi moc líto že je nemůžeš slavit tady s náma ale byla jsem na Kampě a moc lidí si na tebe Johne vzpomělo a mě začelo řát u srdce že těch 30let žiješ už jen v naších vzpomínkách *9* *9*
  • John Lennon byl vyborny skladatel a zpevak ktery bude nejen chybet jeho fanouskum ale i jeho nejblizsim v nasi mysly a nasich srdcich bude navzdy.
  • Pritelkyne.

    Ksyby neměl, tu pritelkini tu indyánku! Tak by se nerozpadly! To sou má slova!
    • Re: Pritelkyne.

      jj, máš asi pravdu, Paul odešel, protože se bál jejího vlivu a nechtěl pátýho Beatla *9* jinka by se nerozpadli...
      P.S. Yoko Ono je japonka, ne indiánka....ale na mé nanávisti k ní to nic nemění
  • farie

    70th birthday

    Vše nejlepší! Ty jsi byl prostě skvělej! Ani jsem tě nezažila, ale stejně pro tebe mám kousek v mém srdci. Děkuji za všechno! PEACE ♥
  • Je to už pěkná řádka let co tu nejsi...Avšak mnozí z nás z komunity na Tebe nezapomněli,a tak se i já přidávám,jakožto tvoje velká obdivovatelka...Happy Birthday amazing John Lennon
  • Byl to skvělý zpěvák a člověk. Nechápu že 682 lidem se tu nelíbí!
  • John Lennon

    si nezaslouží,aby o něm psali takoví negramoti jako Boo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit