Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik že tu je příspěvků?
  • Ahoj všichni, nevíte kde seženu český titulky Gimme Some Truth? díky
  • Lennon

    Zajímavý člověk. Hudbu měl vynikající. S Beatles i po nich
  • hapetrus

    Dear John

    Vím, už je ti 70let ale pro nás, tvé věrné jsi stále ten stejný rebel, ironický a něžný zároveň, prostě takový jako tvoje písničky. Škoda že ti k zítřejším narozeninám nemůžu poslat mail do Dakoty protože už je to skoro 30let co jsi odešel.Pořád tě miluju *4* *4*
  • Dear John

    Dnes je to 30 let co odešel. Je to ode mne asi stupidní, ale občas si představuju, jaké by to bylo vrátit se v čase a zachránit ho. Dostat tuhle jednu jedinou možnost, neváhala bych. Někdo by zastavil Hitlera, někdo by zastavil katastrofu v Černobylu, někdo by zastavil útoky z 11. září. Já bych zastavila toho parchanta Chapmana. Always love you, John!! *4*
  • beebrr

    miluju johna lennona a beatles jsou nejlepsi!!! *14* *14*
  • Další rok a další oslava Tvých narozenin bez Tebe Johne. Stále na Tebe myslím a vzpomínám, provázíš mě vlastně celým životem. A tak Happy Birthday, darling John *14*
  • hapetrus
    Johne, rok utekl a zase jsem tady abych sobě i jiným připoměla tvé narozeniny. Dnes se oženil tvůj spolubeatle Paul, věřím že kdybys žil, čas už by smazal vaše spory a ty bys spolu s Ringem byl na jeho svatbě. Je mi to líto.....je mi líto tvého zmařeného života....... *9*
  • D.M. Chapmen to neudělal. Teda udělal ale nechtěl to udělat protože toho zpěváka miloval tak jako mi, byla v tom zapletená CIA. Proč myslíte že ten případ tak rychle uzavřely???Aby nenašli důkazy.Protože vrátný byl tajný agent a pracoval pro CIA přesně v tu noc kdy zabili John??? Není to něják divný??? Lidi zpamatuj te se CIA zabila Johna. Nebýt jich John by tady pořád byl a skládal by ty nejůžastnější písně všech dob. *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *16* *11*
    • CIA zabila Lennona? To je poněkud nepravděpodobné a nikde o tom není ani zmínka. Zajímalo by mě, o jakých důkazech píšeš, když to byla vražda, kterou ještě Yoko viděla (nebo slyšela). A myslím, že kdyby už v tom CIA zapletená byla, určitě by o tom bylo na internetu mnoho. Tak tady přestaň kázat, že si májí lidé pamatovat, že CIA zavraždila Lennona.

      PS: CIA není přece žádný organizovaný zločin *3*
  • Johne je velká škoda že dnes tu s námi nejsi. Byl jsi dobrý skladatel,zpěvák, herec, otec a manžel. Když vydím padat hvězdu přeju si aby si tady byl alspon na jeden jediný den, ale vím že se to nikdy nestane a ani nevím proč to sem píšu když si to stejně nikdy nepřečteš. *13* *13* *13* *9* *9* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit