Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavý

    To je husty, taky se menuju Adam Bauer a jsem z Mostu. Už dlouho jsem se nesetkal se svým dokonalým jmenovcem. *1*
  • Ja sem kanka pro meho malkoviččče a je to muj kanecek...No proste zkratka a rychle.....on je takovej dravec..!!Napiste me na mail..!!Ze me balite..!! *3* *3* *3* *3* *16* *15* *8* *15* *9*
    • Re:

      Já ho miluju!Je prostě skvělí. Pls nemáte někdo jeho adresu??nebo nějaký kontakt na něj. Moc dík
    • Re: Marry

      miluju marry reilly...ten film nemůžu nikde sehnat..na základce jsem měla kazetu,ale tu jsem někam ztaložila a nevím kam..mrzí mě to kdyby jste věděli kde bych ho mohla sehnat..budu vděčná
  • johny

    John je můj miláček,hrozně ho žeru,v Nebezpečných známostech nebo v Bídnících byl naprosto fascinující,neznám jiného herce s takovým charizma a tak nádhernýma očima,až ho uvidíte,pozdravujte ho ode mě a že na něj budu pořád čekat:-)
  • John Malkovich

    John Malkovich is a great character actor with an incredible talent. He really puts everything into every role that he plays. He studies the role the way that most great actors do. He lives it through for a while, and then, he gives the best performance that fascinate the audience. He's on top of it, a very smart person, I mean by IQ standards. If you watch him, you see everything in his eyes, so you don't even have to see his body language. That's why he's one of the best. P.S: My origin is a Slovak too, but I don't want to take any credits away from John Malkovich.
  • co by stálo zato

    Malkovich, tedy Malkovič.. je super možná by stálo za to zmínit, že je slovenského původu....četl jsem to v jednom slovenském průvodci...
  • co by stálo zato

    Malkovich, tedy Maklovič.. je super možná by stálo za to zmínit, že je slovenského původu....četl jsem to v jednom slovenském průvodci...
  • JM je úplne naj...MILUJEM HO!Ak sa nájde nejaká baba,ktorá by si chcela písať a nielen o ňom ,prosím ozite sa mi.
  • johnyho mam rada od první chvíle co jsem ho videla - jeho charisma a nádherný oči . tem se proste neda odolat . žeru ho čím dál víc .MILUJU HO
  • je nádhernej!!!! Jsem sice vdaná, ale...
  • užasny charizmatický herec s neobycajnou tvarou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit