Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Onsall: myslíš Mary Reilly??? Je to perfektní film....mám ho na vhs a furt na to koukám :) Jinak John je velice zajímavý...své role si vybírá opravdu moc dobře...obdivuju tohohle týpka
  • jm

    je to opravdu charismatický herec
  • dík

    Jestli má někdo nějaký pěkný fotky tak mi je prosím pošlete budu moc vděčná. A taky jestli se dozvíte nějaké zajímavosti tak mi je můžete napsat budu moc vděčná. A předem děkuji. Ale musíte uznat je vážně super a slyšela sem že budou dávat ten film jak tak hraje Haida
  • najlepší herec

    Nazdar baby,konečne som našla niekoho kto má rovnakého idola.Johnovi sa nevirovná nikdo na svete!!!Je proste úžasný!Nemožem si pomoct,MILUJEM HO!JM je 1.
  • Je super,že se Vám všem líbil jako Javert,ale mám pro Vás smutnou zprávu,ve skutečnosti to nebyl on nýbrž jeho bratr-ve většině scén(on se nemohl účastit kvůli naléhavé cestě do Skotska).To víte všichni opěvují herce a režiséra,ale skutečnými hvězdami jsou maskéři a návrháři-kde by bez nich byli?
  • Super

    Musím uznat že nejprve se mi líbyl ve filmu Con Air. A když jsem viběla Bídníky tak sem byla naprosto nadšena. Musím uznat že jsem nikdy neměla žádného oblíbeného herde ani nic podobného ale když jsem ho poprvé uviděla tak to byl on!!! Je totiž úžasný!!!
  • Krásu vidím v nedokonalosti!

    Sleduji ho pokaždé se zatajeným dechem.Zamilovala jsem se do něj v Bídníkách. Byla bych ráda, kdyby se mi někdo s podobnými pocity ozval na mailu.
  • Má nádherný oči.Na ty musí dostat každou.
  • john m.

    Od něj bych se nechala zabít.
  • dvě slova

    Miluju ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit