Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.allstarz.org/~malkovich/ tady najdete spousty fotek toho nejvíc sexy chlapa na světě...MALK!
  • ááá

    Je úplně úžasnej!!! Já ho hrozně zbožnuju, ale furt nemůžu najít ňáký fotky!! Nemáte někdo ňákej odkaz, předem dík!!!
  • Je skvělej!!!! Miluju všechny filmy, kde hrál! Marry Reily, Con Air, Nebezpečné známosti.... V každém filmu hraje pomatence, zločince, šílence, sexuální maniaky, ale přesto nás všechny děsně přitahuje, čím to? To charisma, ten sex-apeal, ty oči, ta nedostupnost...no řekněte nepodlamují se vám kolena při jeho jediném pohledu?
  • ahoj

    To je úplně super jsem ani netušila že má tolik holek společného idola jako já. Je úplně dokonalej. Kdyby jste měli cokoli o něm fotky drby cokoli posílejte to prosím na dvorakova.pet@seznam.cz díky moc
  • JM je nejlepší! Potkat ho, tak neváhám - i když mu je přes 50. Nemáte na něj někdo adresu??? Jestli jo, tak mi napište - prosím prosím.
  • nemam slov-ty oci!
  • neskutocny chlap

    pridavam sa k Vam, je neskutocne a hriesne "fajny"
  • Super

    Hej lidi ja mám i jeho adresu.Jestli ji někdo bude chtit tak mi napište nebo zavolejte na tel 732824916.Ja sem do něj cvok!
  • Je prostě DOKONALEJ !!!! A ve filmu Marry Raily byl božskej !!!
  • Je prostě supetr

    Je to nejlepší herec všech dob.Má tajemný pohled a je prostě skvělý!!!Ve všech filmech co jsem viděla byl neodolatelný!!!Sem do něho cvok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit