Přejít na výpis diskuzí

Johnny Cash

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zábavné video

    Ještě mě napadlo, že byste se moc pobavil nad videem "June Carter Cash dance with Johnny in Switzerland".
    Přeji příjemnou zábavu.

    Ještě k Old flames: také jsem si všimla, že pod jedním tímdle názvem je Crystal Gayle. Asi to někdo popletl. *4*
    • Re: Zábavné video

      Tak to bylo pěkné.Jako by mezi ty krojované tanečníky vlítl medvěd.Škoda,
      že to video nebylo delší.
      • Re: Re: Zábavné video

        Taky bych si přála, aby to video bylo delší. Je fakt, že Jphnny vynikal v hodně věcech, ale tanec určitě nebyla jeho nejsilnější stránka. *4* Rozhodně se u toho vždycky směju. *4*
        • Re: Re: Re: Zábavné video

          Taky se k tomu tanci budu určitě vracet.
          Vedle něj jsou tam k vidění i další
          videa s June a Johnnym.Stačil jsem ještě
          zhlédnout další jejích pěkný duet
          THE COLOR OF LOVE.
          • Re: Re: Re: Re: Zábavné video

            To mě těší. Zrovna toto video jsem Vám chtěla taky doporučit.
            Pokud jste zvědavý na Cashovic syna, když mu bylo pouhých pár měsíců, napiště si do hledáčku na youtube "christmas special with baby John Carter"

            Jak se Vám líbilo The Color of Love?
            PS: Ve videu s miminkem je June kolem 41 let. Nehádala bych jí ten věk.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zábavné video

              Jak už jsem předeslal i THE COLOR OF LOVE
              jsem si prohlédl a poslechl s velkým
              potěšením.Myslím, že ten song k nim
              příhodně sedl,pěkně se doplňovali a velice sympaticky vyzněla Johnnyho důvěrnost vůči June poté co dozpívali,
              což ostatně kvitovalo s nadšením i
              publikum a koneckonců i já.
              I když sám děti nemám,musím říci,že
              video s malým synkem Johnem bylo moc hezké,působivé a proč bych to neřekl,
              prostě dojemné.A ještě ten zpěv Johnnyho
              a June,fakt moc pěkné.V té chvíli jsem
              ani nevnímal, že oba už nejsou zrovna
              mladými rodiči,June tam přesto vypadala stále
              pěkně a Johnny byl ještě chlapík v nejlepších letech.
              Podíval jsem se ještě na video THE WEE
              COOPER OF FIFE,kde už malý John povyrostl
              a zpívá za doprovodu otce na loďce u mola.Tam už je z něj pěkný cvalík,ale
              klučinovi zpívání šlo.
  • Ahoj zdravim všecny fandy mě je například jen šestnác a nikoho jiného než Johnyho Cashe neposlouchám. *3*
    • Je rok 2016,tudíž o 5 let později a doufám,že tě to nepustilo!Ty dnešní hovadiny typu mandráže,nebo jak se jmenují,je dost a budou pouze přibývat!Já mám skoro kristovy léta,ale miluji počátky dnešní hudby!Johnny cash je pro mě vůbec jeden z nejlepších interpretů,ne-li vůbec!Ale když budeš chtít,zjisti si něco o prvopočátcích,jak vzniklo Bluegrass,blues,country a koneckonců rock and roll!Dám ti tip,kde můžeš začít- Robert Johnson,to jsou opravdové prvopočátky!Sonny boy Williamson,ale to bych mohl vyjmenovávat do nekonečna!Závěrem bych chtěl sdělit všem pochybovačům,ať se vykašlou na drogy!Kdyby nebrali,myslím,že by je můza obešla obloukem!VIVAT JOHNNY!
    • Začni poslouchat i Kris Kristoffersona, který mu složil i několik písniček a sám zpívá. Pak se mrkni na 4eského Ladislava Vodičku, který zpívá též v angličtině, ale i česky. Pak se možná pustíš do dalších zpěváků.
      Jen tak mimochodem, jeho zpěv miluji už hezkou řádku let (byla jsem na jeho prvním koncertě) a tímto způsobem jsem se dostala i na českou --kántry--. Poslouchám i jinou hudbu, ale to je zase jiná. Pa
  • HEE-HAW a JASPER HIGH

    Díky i za tahle videa ze zábavných show.
    Trocha odlehčení vždycky přijde vhod.
    Tedy Evo, co Vy všechno nenajdete,zase
    máte můj obdiv.
    • Re: HEE-HAW a JASPER HIGH

      Ještě malá oprava:Odvolávám slovní spojení- ...co Vy všechno nenajdete...,,
      a nahrazuji...co Vy všechno najdete...,
      Myslím, že je to přesnější, než to původní vyjádření. Jojo, kdybych si to po
      sobě přečetl....
  • Johnny

    Zdravím všechny příznivce Johnnyho Cashe. Vidím, že fanoušků je tady poměrně hodně, za což jsem moc ráda. Jen mě mrzí, že sem skoro nikdo nechodí a nepíše. Bylo by fajn, kdyby tady bylo víc živo. Johnny by si to určitě zasloužil. *4*
  • to mate tedy odbyty, zato nase praseci politiky tam mate vylepseny.
  • J.C.

    Do včerejška mi J.Cash nic moc neříkal, ani to není můj vkus, ale viděla jsem životopis.film Walk in the line Láska spaluje a můžu říct, že moc hezky udělaný, výborné výkony J.Phoenix a R.Witherspoon, jen doporučuji. *15*
    • Re: J.C.

      Film je celkem slušný, ale z poloviny vylhaný. Produkoval ho syn Carterové, který v něm udělal téměř světici ze své matky, vychytralé obchodnice, jíž nikdo v okolí zpěváka neměl rád.
      • Re: Re: J.C.

        Nic proti, každý máme nějaký názor, ale bylo by možná fajn, zjistit si o tom víc informací. Produkoval to sice John Carter Cash - syn Cashových, ne pouze Syn June Carter - ale dalším producentem byl manžel Jane Seymour James Keach, který vlastnil práva na tento film, protože byl Johnnyho kamarád. Ještě jedna věc: June byla to nejlepší, co Johnnyho mohlo v životě potkat. Přečti si víc a neopakuj nenávistná slova Cashovy první ženy z knihy I walked the line. Tu knihu mám, takže vím, odkud ta snůška nesmyslů pochází. Jen štěstí, že nejsem Koniáš, jinak bych ji dávno spálila. *16*
        • Re: Re: Re: J.C.

          výborně řečeno evo *3*
  • Johnny Cash

    Džony byl v country skvělý.
    Ráda ho poslouchám.
    Je mi po něm smutno.
    Nezapomenu.
    • Re: Johnny Cash

      Osobnost jeho typu v současnosti chybí,
      naštěstí zůstaly jeho songy v kterých
      jaoby žil dál.
  • Hurt

    Krom jiných nahrávek mě dostává jeho
    song Hurt.Při jeho poslechu až mrazí v
    zádech.
    • Re: Hurt

      Hurt je naprosto dokonalý. Mám z toho taky úplně až mrazení, ja je to nádherný.
      Ta písnička je cover verze. Původně ji složil Trent Reznor z Nine inch nails, ale když prý slyšel Johnnyho, jak to zpívá a viděl to jeho emotivní video k tomu, tak prohlásil, že od té chvíle ta písnička už není jeho, ale Johnnyho. Přiznal, že Johnny to povýšil na nezapomenutelné dílo.
      *14* *14*
      • Re: Re: Hurt

        To sem ani nevěděl, že původním autorem
        Hurt je někdo jiný.Máte vynikající
        přehled Evo. Každopádně velikost J.Cashe
        podtrhuje právě schopnost umět převzít
        do svého repertoáru nahrávky jiných
        interpretů,dát jim další rozměr,vtisknout
        jim vlastní osobitost.V neposlední řadě
        jsem na něm obdivoval i svým způsobem
        odvahu sáhnout do repertoáru odlišných
        žánrů či interpretů, např.Depeche Mode či
        Simon+Garfunkel, jakož i kolegů z branže
        např.K.Kristofferson. Tuhle schopnost
        obdivuji i na další country legendě jíž
        je Willie Nelson,který ostatně s Cashem
        spoluvytvářel nějaký čas sdružení
        Highwaymen.
        • Re: Re: Re: Hurt

          Děkuju moc za ty chvály. Možná se budete divit, když Vám řeknu, že mi bude v pondělí 20 a jsem Johnnyho fanoušek. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Hurt

            No tak to Vám přeji ke krásným dvacetinám
            vše nejlepší.
            Připouštím sice trochu údivu,že zrovna
            J.Cash má tak mladou fanynku,ale je to
            velice sympatické,kéž by mezi mladou
            generací bylo takových jako Vy, více.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hurt

              Tak to máme podobné přání, aby bylo víc fanoušků i mezi mladší generací. Hádám, že určitě znáte film Walk the line. Máte nějaká oblíbená videa na youtube? Promiňte mi mou zvědavost.
              PS: dškuji za přání k narozeninám. *4*
  • Poptávka

    Dobrý den,
    sháním autobiografie Johnnyho Cashe, v českém jazyce. Kdo ví,kde se dají zakoupit, prosím dejte info na e-mail. Díky
  • Johney Cash

    Nevím co je to za informace???? Johney Cash je v první řadě zpěvák!!! Tak proč je tu nějaká filmografie (ještě k tomu ve francouštině!!!!) Kde je jeho diskografie? Když už informace odněkud kopírujete, kontrolujte to po sobě!!!!
    • Re: Johney Cash

      jakto sakra píšeš jméno Johnny Cash? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit