Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST23.10.2010 14:42
3240 příspěvků

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp II., je americký herec, který se narodil 9. června 1963 v americkém státě Kentucky. Pochází ze čtyř sourozenců, z nichž je nejmladší. Jeho maminka Betty Sue Palmerová (1935-2016) byla servírka, tatínek John Christopher Depp (1938) byl stavební inženýr. V raném dětství se celá rodina velmi často stěhovala, žili společně na více než 20 různých místech a v roce 1970 se konečně usadili v Miramaru na Floridě. Rodiče se rozvedli v roce 1978, když bylo Johnnymu 15 let. V této době měl našlápnuto ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *6* *6* *6* *6*
  • casanova
    *6* *6* *6* *6*
  • Skvělý herec. Měla jsem ho moc ráda v seriálu Jump street 21,který nevím proč už nikde nereprízují a ani nejde sehnat ke stažení nebo na DVD. Všude je jen ta filmová slátanina.
    S manželkou moc dlouho nebyl. Nevím v mládí je opatrný,že se 16 let ženskou s kterou má děti rozejde a pak si vezme první dajku co mu projde kolem?? Asi měl krizi středního věku. No ale stále vypadá celkem dobře.
  • Když jednou hrál ve filmu všimla jsem si že měl na rukou světle fialové rukavice to vypadaly jako operační rukavice
  • nika1991
    *12* *12* *12* *12* *16* *16*
  • halleberryreal51
    Wow Johnny Depp very, very, very & very sweet beautiful angel sexy Boy. I Love you Johnny. ♡ ♡ ♡
  • veru
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Happy birthday!!! I love you!
  • vsetko najlepsie .
  • Já ho miluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit