Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny Depp je ten nejůžasnější muž na světě ze všech amerických herců miluji zrovna jeho nejvíc se mi líbyl v Ospalé díře kde hrál roly Constábla Ichaboda Kreina tam se mi líbyl nejvíc líbyl se mi i v jiných rolích jako třeba temné stíny nebo Osamělý jezdec ten chlap je prostě k sežrání .....
  • Víte co nepochopím... Super.cz napíše že si Johnny Depp minulý rok rozřízl prst a napsal vzkaz Amber, ale fotka je k tomu jak si Johnny zlomil ruku... Jo... To je bulvár... Johnny je super!!! Miluju ho! Držím mu palce a ať nemá smůlu v dalších letech, už jenom štěstí, přeji :*
  • Johnny depp je dokonalý herec sympatickej, pohlednej, sexy nevypadá že mu je 53 let já kdybych ho neznala tak bych mu odhadla 42 let jediný včem mě sklamal je že jsi vzal tu třicetiletou blondýnu je my nesimpatická upřímně nehledím na věk I kdyby jí bylo 18 let je my to jedni je prostě nesimpatická p***.
  • Je to nej herec na světě nejlepší filmy jsou střihoruký edward, temné stíny, ospalá díra, čokoláda, piráti z karibiku, mrtvá nevěsta.
    • nika1991
      všechny ty filmy teže miluju.a Johnnyho Deppa teže *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší Johnny ať jsi stále tak nepřekonatelný a pohledný herec ;) :D
  • hapy birthday Johnny!

    You are the best actor I've ever met .
    You are my idol since four years .
    It is quite unfair things about you write on the Internet .
    I hate it that they write about you and nonsense , you do not know .
    I'd like to help you, but I do not know how .
    otherwise , I wish you all the best !!!!!!
  • Drahý Johnny. Přeji ti vše nejlepší k tvým krásným 53. narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, bohadství, lásky a hlavně klidný rozvod. Já pevně věřím že si dokážeš najít někoho kdo tě bude milovat i s tvými chybami protože love is not blind; it simply enables one to see things others fail to see

    Dear Johnny . I wish you all the best for your lovely 53rd birthday . Good luck , health, bohadství , love and mainly peaceful divorce . I firmly believe that you could find someone who will love you and with your mistakes because love is not blind ; it simply Enables one to see things others fail to see
  • Happy Brothday
  • pajjuska
    A není jako jedno kdo jak s kým chodí, podle mě je hlavnější jak hraje ve filmech atd.
    A jenom kvůli takovým kravinám ho pak nemáte rádi
  • Johnnyho Deppa jsem měla spoustu let velmi ráda, patřil mezi mé nejoblíbenější herce a jeho nové filmy jsem si nenechávala ujít. Přiznám se, že jsem se ráda šťourala i v jeho osobním životě, takže jsem čekala, kdy si konečně vezme Vanessu. A místo toho přišel v červnu 2012 rozchod. To bych ještě tak nějak snesla....
    Ale!! Nejenže od té doby Deppovy filmy šly od desíti k pěti, ale hlavně se zasnoubil s bisexuálkou Amber Heard. A když si jí v únoru 2015 vzal, skončil u mě úplně. Zkrátka se mi to nelíbilo a upřímně mě začaly štvát i ty jeho přibl0lbé filmy, které točil (neuvěřitelné, jak dokázali zkazit Piráty dalšími trapnými díly).
    A teď, po 15 měsících, se rozvádějí. Nevím, co je pravda na všech těch řečech o tom, jak ji mlátil, to je jen veřejně prané špinavé prádlo, ale doufám, že to ta p**a Amber alespoň pořádně obere, když už si nenechal podepsat předmanželskou smlouvu (nejen slepá, ale hlavně hloupá láska). A Johnny by si měl sáhnout na dno, aby pochopil, že tudy cesta asi nevede. Na jednu stranu, co si sakra myslel? Že si v padesáti nabrnkne třicítku a bude to fungovat? A teda když jsem se dozvěděla,že je bisexuální, první, co mě napadlo bylo, že by byla prdel, kdyby ho podvedla s holkou. To by čuměl...
    Takže, závěrem? Rozejděte se a doufám, že si Johnny uvědomí, že mu to NIKDY nevyšlo se ženou, kterou si vzal...
    ..A konečně začne točit lepší filmy.

    A jinak, samozřejmě, všechno nejlepší k 5. narozeninám, hlavně klidný rozchod a zdraví do dalších let, protože jeho experimenty z mládí ho asi brzy doženou...
    • Nechapu jak te muzou ovlivnit clanky v časopisech Johnny je uzasnej i přesto ze ne vzdy zvoli spravnou cestu. Ja takovym clankum nevěřím. A Johnnymu samozřejmě přeji všechno nejlepší!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit