Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsetko najlepsie .
  • Já ho miluju
  • Johny depp je nejlepší herec na světě je prostě nej
  • veru
    *14* *14* *6* *6* *14*
  • Nejlepší herec na světe.
  • Luky1987
    Nemusím ho Deppa
  • Já ho miluji. Ale je my líto žese změníl. Každý říkáže je to feták ale já si to nemislím.
  • To je neskutečný, jiný chlapi v jeho věku jsou už starý páprdové a on je furt hezkej a sexy. Mucq *14* *14* *14* *14*
  • Jonny Depp je úžasný herec a člověk, takže dost pochybuji, že by byl vůbec schopen někoho uhodit. Myslim, že Amber moc dobře věděla co dělá, omotala si ho bohužel kolem prstu a pak z něj vytřískala prachy (myslí si, že když ty peníze dá na charitu, tak s ní bude neviňátko), je to prostě obyčejná mrcha a zlatokopka. Johnnyho mám vážně moc ráda a přeju mu jen to nej, ale s ní si vážně naběhl, ale snad se z toho zase vzpamatuje (podle mě měl zůstat s Vanessou) a zase nás překvapí svým hereckým talentem. Myslím, že by si už zasloužil být sťastný, moc mu to přeji :) :-*
    • Máš pravdu, Amber H.. je zlatokopka , jenom Johnnyho využila pro prachy , doufám že se stoho spamatuje Johnny ❤
  • Já mám johnnyho ráda jako herec jse u mě umístil první ale trochu mě zaráží že prý johnny nikolikrát uhodil svou manželku nevím co jsi o tom mám myslet viděla jsem I video kde byl opilej a choval jse agresivně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit