Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je skvelej bajecnej je jednicka *14* *14* *14*
  • A kdo by chtěl aby Johnny Depp přijel do česka ?? *4* Dejte líbí *2*
  • Kde si řišla na to že má 175 cm???Já to nikde nemůžu najít???
  • kani2

    je to VULLLLLL *5*
  • anett96

    johnny

    je nejlepšíí herec na světě ze všech generacíí teda Sterling a Taylor Lautner ty taky *14* ale je rec o Johnnym a ten je nejlepší nejkrasnejsi no sladouckej je nemam slov ploste DoKoNaLost a mám na stejne narozky :)) :D *14* *14* *14* a na 47let vůůůůbec nevypadáá *14* *14*
  • Johnny je king

    Johnny Depp je fakt úžasnej, neznám lepšího herce. Co si o tom myslíte? *7* *5* *1*
    • Re: Johnny je king

      Myslim, ze je dobrej, ale jsou i lepší *5*
    • Re: Johnny je king

      Jo je nejhustější *15*
  • misulka

    Johnny

    Nechápu,jak ho někdo nemá rád. Je to skvělý herec a hlavně je na fanoušky moc hodný a na ostatní lidi jako jsou třeba číšníci atd. Má zlaté srdce. Vanessa má velké štěstí. Ani se nedivím, že se ho tak drží.
    • Re: Johnny

      Bych to viděla, že maj štěstí oba, že se našli. Jestli jim to vydrží až do stařeckejch plín, v což doufám, tak budou fakt v šoubyznyse jedinou vyjímkou potvrzující pravidlo...
  • pokr.

    toho ZABIJU!!!
  • je skvely ale chyba je vo vas!

    ked som nedavno zacala pozerat The Libertine zdalo sa mi trapne no neskor som si uvedomila ako som ho len podcenila ked som povedala ze je len skvely (teraz ho mam este radsej - ale nehovorime tu vsak o laske)!!!! malokto by vedel zahrat takeho uchylneho ale talentovaneho herca,rezisera,spisovatela a pod.ale on ho zahral tak presvedcivo ze mi bolo z neho zle(v dobrom samozrejme).jedna otazka: preco si ho ludia vsimli len vtedy ked exceloval ako JAck? ma omnoho viac takych nadhernych filmov a vo vsetkych je uzasny!!!
  • keit242

    Therrese..

    ZDRAVÍM...
    důkaz,že znáš OSOBNĚ Johnnyho,to tvoje vychloubání je tu na nic..Už mi to leze krkem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit