Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hani12

    johny deep

    Johny Deep je nejlepší na osobnostech!Je lepší než vanessa hudgens, zac efron a miley cyrus. *1*
  • Johny

    má strašně temný, tejemný, záhadný a co já vim ještě oči... prostě NÁDHERNÝ!!! *14*
    • Re: Johny

      je NÁDHERNEJ celej!!!!!! *4* *14* *14* *4*
  • Johny je ten nej,nej,nej,nej,nej,nej nejkrasnesi a nejuzasnejsi herec!
  • jo

    Piráti z karibiku 4 je uplne super je lepsi nez 2 a 3
    • sanndra

      Re: jo

      tak to teda ne, nej je 2, pak 1, potom teprve 4 a nakonec 3
  • Achujkynxy

    Ahojkyny *1*
  • xxx

    Kdo tvrdí, že Johnny je špatný herec, že blbě vypadá atd.,
  • ooo my got :/

    *7* Ježiš kurva všichni co na něm máte? *7*
    úplně normální chlap,tak se z něj všichni neposerte :/
    byl jedině dobrej tak v pirátech ale jinak stojí fakt za hovno *13*
    twe docela mě poslední dny štvou ty vaše připitomělý výroky "bože on je tak krásný,miluju ho" ...atd :/
    jste fakt vadný *9*
    • Re: ooo my got :/

      Jo!!! A když ho nemusíš, tak sem prostě NELEZ, kapišto?!
    • Re: ooo my got :/

      Když tě tak serou řeči o Johnnym tak si je nečti ty pako!!!!!!!!!!!!!
  • jsem do něho blázen

    Ahojki johny je upe šupa je to borec ale prosím jestli někdo má adresu kde bydlí nebo nějaký kotakt, nebo podpis nebo něco tak prosím pište na muj e-mail děkuji všem je to muj idol kapitán Jack Sparrow *14* *15* *3* *1* *14*
    • Re: jsem do něho blázen

      vsechny kontakty najdes na jeho oficialnich strankach, ale bohuzel sou to adressy jen do agentury ktera ho zastupuje, takzemu asi zadny srdceryvny dopis nepis.jinak souhlasim......malokterej clovek ma tolik talentu co on.....a jeste ke vsemu je tak peknej....aj super clovicek...njn vanessa je fakt klikař:DD
  • Jonny Depp je úžasný herec a člověk, takže dost pochybuji, že by byl vůbec schopen někoho uhodit. Myslim, že Amber moc dobře věděla co dělá, omotala si ho bohužel kolem prstu a pak z něj vytřískala prachy (myslí si, že když ty peníze dá na charitu, tak s ní bude neviňátko), je to prostě obyčejná mrcha a zlatokopka. Johnnyho mám vážně moc ráda a přeju mu jen to nej, ale s ní si vážně naběhl, ale snad se z toho zase vzpamatuje (podle mě měl zůstat s Vanessou) a zase nás překvapí svým hereckým talentem. Myslím, že by si už zasloužil být sťastný, moc mu to přeji :) :-*
    • Máš pravdu, Amber H.. je zlatokopka , jenom Johnnyho využila pro prachy , doufám že se stoho spamatuje Johnny ❤
  • Kdo miluje Johnnyho Deppa *14* ať se ke mě přidá a dá like *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší