Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herec který opravdu umí hrát

    Johnny je herec který si na nic nehraje. Má rodinu miluje svý děti a je sexi každá žena nebo dívka by ho chtěla.Myslím že je to jeden z mála herců který sere doslova sere na nějaký oskara je rád když může sedět na svým balkoně ve Francii. Je to borec mám ho strašně ráda káždý film který jsem sním viděla byl jako kdybych ho měla před televizí a prožívala bych ho na živo. Pro mě je to ten nejlepší herec který existuje.
  • Tak to je von!!

    Tak jsem si ho prohlídnul,je do něj blázen moje Janička POKORNÁ,tak jsem musel vidět o koho jde.Trošku starej na ni,takže jí to vysvětlím.Jinak v dramatických rolích ujde.Kdyby ste ho dostali do ruky,to by byl chudák,co??Nechce někdo jeho fotku s pravým podpisem z r.2005 z film.festivalu??
    • Re: Tak to je von!!

      Tak to by bylo skvělý!
    • Re: Tak to je von!!

      Prosím!!!!!
    • Re: Tak to je von!!

      ty ji mas? je to muj idol uz od doby co jsem ho videla poprve... *14*
    • Re: Tak to je von!!

      jo ja ji chci *14*
  • SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR

    Johnny je ůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • jdou mi z něj oči šejdrem *9* je to krasavec i přes to kolik mu je... *14*
  • Je božskej

    Je nej nej božský muž na světě. *14* *14* Je dobrej herec hlavně Piráti z karibiku. *14* *14* On je nej nej nejlepší herec na světě. *14* *14* *14*
  • wendy92

    Jack na osobnostech

    Tak kromě Lily-Rose už tu je i Jack *4*
    • Re: Jack na osobnostech

      Johnny by Ti asi nepoděkoval *10* *10*
      • Re: Re: Jack na osobnostech

        asi,to je výstižný nemůžeš vědět co by udělal , co je špatnýho na tom že má krásné děti *7* *9* *8* *4*
        • wendy92

          Re: Re: Re: Jack na osobnostech

          Já vím, že by mi Johnny nepoděkoval. Moc dobře vím jak nesnáší když jsou jeho děti na internetu. Taky jsem je sem dávat nechtěla, už asi před 2 rokama jsem přemýšlela jestli je mám tady udělat nebo ne, pak jsem si vzpomněla na Johnnyho a zavrhla jsem to a dala k ledu. Jenže za prvé těch dětí celebrit je tu ted víc a víc a za druhé, a to je hlavní, jejich matka Vanessa Paradis natočila nový klip a obě děti do toho klipu dala. Takže to už je svým způsobem zveřejnění, když se tam normálně i s Johnnym všichni objeví, i když jen chvilku. Potom jsem si řekla, proč ne, když už nejsou zas tak malí a jsou dokonce ve Vaniným klipu. Takže tak.. Kdyby je tam Vanessa neukázala tak je tady dělat nebudu.
    • terishek

      Re: Jack na osobnostech

      tak to je super musím uznat že jsou to rozkošné děti *4*
    • wendy92

      Re: Jack na osobnostech

      To jsou úžasný dětočky *4* a je fakt famózní jak mají obě dvě Johnnyho oči.. *14*
  • sympaťák

    Moooc sympatickej herec!! *4*
  • Deppka

    no jo Johnny proste vali....je to libovej chlap....uplne ho zeru! *1*
  • Jonny

    BEZKONKURENČNÍ TÝPEK!
  • Milý Johnny, vím, že si mé přání nikdy nepřečteš, což mě hodně mrzí, ale nic s tím nenadělám, ovšem budu mít dobrý pocit. Přeji Ti k dnešním krásným 51. narozeninám hodně štěstí, zdraví (ať se Ti zrak zhoršuje co nejméně, když už musí - ale ty brýle Ti moc sluší), pohody, lásky v Tvém srdci a v srdcích Tvých bližních, moudrost, důvtip, ať máš hodné děti a hodnou partnerku, se kterou Ti bude dobře, hodně nových a zajímavých rolí, které Ti pomohou rozvíjet charakter a které Ti samozřejmě budou přinášet peníze. A hlavně buď stále takový, jaký jsi byl doteď - fajn člověk, se kterým je určitě radost být, moudrý a také krásný, s nádherným úsměvem a nádhernýma očima, ve kterých není problém se ztratit a zapomenout na starosti. S věkem zraješ jako víno a já jen lituji, že jsem se nenarodila dříve. A přeji ještě jednou tolik let! To vše Ti přeje Tvá velká fanynka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší