Přejít na výpis diskuzí

Jolana Voldánová

OSOBNOST 27.5.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Voldánová, jakpak se daří oné lavičce Venci Bombarďáka Havla v Pardubicích? Když jsem toto vaše trapné počínání viděl na netu, to, k čemu se může propůjčit sympatická moderátorka, bylo mi smutno. No je vidět, že peníze jsou mocná zbraň a občas se zviditelnit ve vlastní prospěch také není k zahození, že? Ještě se musíte hodně učit poznávat svět a jeho lži.
  • Jolana je moc pěkná hloka , mrzí mě že už nemoderuje události...
    Nevíte v kde aktuálně moderuje?
  • Jste příjemná a krásná paní s úžasnýma nožkama. *4* Velká škoda, že už nejste vidět.
  • Vše nejlepší k vašemu dnešníme svátku.Hodně štěstí,spokojenosti ale především zdraví.Přeje Karel *14* *14* *14*
  • No zase to tak nepřehánějte, je to normální holka.
  • jolanko jsi moc krásná holka chtelo bi to chodit výc sexi *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Dobrý den paní Jolano :-)

    Jste moje oblíbená moderátorka a ze srdce jsem Vám přál všechna zrcátka a tak mne mrzelo, že jste se rozhodla odejít do ústraní a proto jsem teď velmi rád, že jste se rozhodla vrátit do medií.
    Jsem rád, že se s Vámi zase budu potkávat a přeji Vám úspěch na obou postech.

    Srdečně Vás zdraví Ruda (79) :-)
  • ahojky hlasujte pro Jolanku v anketě TyTy je nejlepší na světě *3*
  • Text Vašeho příspěvku Milá Jolanko!
    Všechno nejlepší k narozeninám,Vám přeje fanda Jiří. *3* *3* *3*
  • nosíš punčocháče a tosemy líbí to miluju celoubichtě výšco
    • To Jo a lodičky....hmm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit