Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musí nádherně mrd.t , je velmi sexy , šukézní ženská. *14* *16*
    • Přesně !! Souhlas *4*
  • Krasna vubec neni krasna. Zivotopis utajen. No nevim. . .
  • Dnes jsem viděla Jolku je ostříhaná , ale moc to nezkrátila , já myslím že měla krátit víc . Odhalit uší , prostě nějaký krátký fešný účes. Už jsem to tady několikrát psala - Jolko běž do krátkých.
    Dáša
    • Nemuze se ostrihat...ma jizvy od plastiky
    • Taky si myslím , že by se měla dát ostříhat nakrátko , nějaký účes jako má Marcela Augustová . Vlaďka
      • Také se přiklání, aby tu helmu co nosí teď dala ostříhat . Kokala jsem do archivu čt a v srpnu 2015 měla krátký střih s ofinou a moc ji to slušelo
    • Celkem jí to sluší
  • Šikovná a mooc sexy moderátorka! Ráda se na ni dívám.
    • Máš pravdu, špicová baba! A ty nožky - super !!!
  • Jolka je krásná, inteligentní profesionálka na svém místě. má nádhernou sexy postavu a moc ji to sluší. ale v poslední době ji to kazí účes. Nemohu to napsat jinak- než nevím proč ty CHRÚNY nedá ostříhat. Snad se nedívá do zrcadla? Není ji dvacet a ani ve dvaceti by ji to neslušelo. Snad ji to dojde a ostříhá se.
    • Naprosto souhlasím účes je nemožný . Snad si to tady někdy přečte a dojde si k holiči. Měla by se dát ostříhat úplně nakrátko.
      Dáša
    • naprosto souhlasím , ty vlasy to je hrůza. Já nevím , proč ji to nějaká vizážistka neřekne. V minulém režimu přikazovali , jak dlouhé vlasy kdo má mýt , tak takhle daleko by to zajít nemělo , ale upozornit ji , že vypadá , jako divá Bára by ji někdo mohl. Když ne v televizi , tak doma manžel. I holky od kolotoče mají hezčí účes. Bohužel zase nemají nic v hlavě.
      Nevím zda to čteš Jolko , pokud ano , tak si dojdi k holiči.
      Ivan
    • Buď by se měla ostříhat nebo se vrátit k nějakému účesu , který měla dříve. Včera ráno jsem ji pozoroval a furt si rukou rovnala vlasy . Ještě jsem nikdy neviděl , ani ve studiu 6 ani v událostech , aby si některá moderátorka furt rovnala účes . Jinak naprosto souhlasím , krásná inteligentní sexy . Je nádherná ženská.
      Míra
    • Ale před časem byla ostříhaná - nevím proč si nechala narůst dlouhé? Zřejmě si myslí , že ji to sluší.
      Simona
    • Máte pravdu. Minulej rok v tuto dobu nosila fešný mikádo, který jí slušilo daleko víc než ten rozcuchanej účes, co má teď.Druhou věc, kterou jí vytýkám, je poslední dobou nemožný styl oblékání ve Studiu 6. Střídá troje, čtvery slušné šaty s naprosto nemožnými, obnošenými a dávno již z módy vyšlými kostýmky *13* To je problém pro ty kostymérky, vybrat pro ni nějaké slušivé šaty? Přitom její kolegyně už proměnu šatníku zažívají...
  • Velice přijemná a sexy ženská.
  • Sexy ženská,jen by to chtělo se odvázat a něco hezkého třeba pro Playboje nafotit.......
  • Dobrý den Jolko,
    chci upozornit na nešvar, který používá téměř každý redaktor a to: V diskusích, moderování..., nepřiměřeně ( často a nepatřičně ), používáte gestikulaci rukou. Kolikrát to vypadá, že se v diskusi pozabíjíte. Proč, tak nepřiměřeně tento nešvar používáte? Myslím, že nepřiměřenou gestikulaci zavedl p. Klepetko - úplná hrůza, jeho sledovat při diskusi.

    Přeji hezký den. *16* *14*
  • Jolko,
    přeju Ti k Tvým dnešním narozeninám hodně pohody.
    Pamatuješ ještě na Frekvenci 1?
    Moc zdravím
    Zuzana
  • moc pěkná žena,sleduji studio 6 a a její krásné nohy v silonkách jsou fajn takhle po ránu,ještě by to chtělo trochu zkrátit sukni,nebo šaty. *14*
    • Naprosto s tebou souhlasím , ale ten účes co má teď ji vůbec nesluší .
      Jak píší níže měla by se dát ostříhat . Tento účes ji dělá starší a hodně ji protahuje obličej. Je to pouze můj názor. Co na to ostatní diskutující?
      Jarda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit