Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jolka ma hvezdne manyry, ale hvezdou je jen pro sebe. Take si myslim, ze ty pochvalne komenty si pise sama
  • Je oskliva a neskutecne arogantni.
    • me se jolka líbí jak vypadá je pravda že jsem s ní nemluvil tak nevim jestli není namišlená ale omrdal bych jí obe díry i pusu a semenem bich jí celou postříkal
  • Nableju kýbl...
  • Souhlasím absolutně s každým slovem - lépe se to snad ani vyjádřit nedá.
    Jolka není z těch umělých krsavic - je však úžasně přitažlivá a má v sobě zvláštní šarm.
  • Můj obdiv

    Pani, či slečna Jolka je velmi zajímavá, šaramantní, přítažlivá žena.Není sice typ těch záhračných vyumělkovaných sexy celebrit a třeba i hlasatelek z Novy.Je to ale půvabná ženská vyřazující přirozenou inteligenci i příslib něčeho zvláštního a tajemného.
    A o té nádherné postavě již raději ani nemluvím.......Její obdivovatel
    • Text Vašeho příspěvku
      *1* jistě že slečna a taky pěkně stará slečna *1* ....na hlasatelku se musí dát dívat a ne si zakrývat oči pokaždé když se tam tahle hrůza objeví. *11*
      • Pí. Jolka je opravdu přitažlivá žena. I když není jedna z nejkrásnějších,má něco do sebe. Hlasově dobře vybavena. Prostě příjemný zjev.
    • Re: Můj obdiv

      to asi psala sama Jolka ne??? nebo někdo jí podobný...ta ženská je tragická, a o vzhledu raději nemluvím, nic horšího jsem neviděl... *9*
      • Re: Re: Můj obdiv

        Jak o ní můžeš takhle ošklivě mluvit.. *9*
        Dívám se na film 2011 jen kvůli ní. (To, že se tam dozvím i o nových filmech beru jako malé plus. *1* )
        Jak už bylo řečeno výše, má v sobě něco velmi přitažlivého. Mám ráda když se její tmavě hnědé oči smějí spolu s ní, má tak krásný úsměv.. *14* Mám ráda i její zvláštní hlas i její gestikulaci rukou. Má prostě své kouzlo, a jsem velmi ráda, že není z těch tuctových moderátorek, viz. např Borhyová, Ochotská a spol.. Fandím jí a doufám, že si nenechá zkazit náladu těmi hloupými řečmi o jejím vzhledu, které pro mě z nepochopitelných důvodu kolují na internetu.
        • Natálie uff , ty jsi asi SAMA Jolka nee????
          *8*
        • Re: Re: Re: Můj obdiv

          to nebudu rasěji komentovat, zřejnmně má tady někdo menší úchylku na ošklivky , ale pozor tady z této se nikdy krásná žena , jak má směšně v příjmení, nevyklube!!! pro mně a nejen pro mne, je to ta neošklivější a nejnesympatičtější moderátorka všech dob..právě , že Borhyová , Ochotská jsou krásné ,jak to má být, vždyt na ně kouká celá republika, a sympatické taky.. takže Jolka = neskutečně škaredá hrozná holka!!!!! hlas má mimochodem neříjemný na poslech... *15* *9* *9*
          • Ono co také chtít po společnosti. Má jedno měřítko krásy a to kopíruje všude. A tak se i ze zajímavých dívek a žen stávají podobné kopie jedné. Vždyť je to pořád stejné, jen se podívejte, co je v reklamách, na plakátech. Pořád to stejné, to omrzí..
            A nerozumím tomu, proč o někom takhle ošklivě mluvíš. Můžeš jen říct, že se ti nelíbí, že to není tvůj typ a ne ji takhle shazovat. Možná máš tu potřebu..
          • Ok, každý máme jiná měřítka pro krásu. Pro mě jsou obě výše zmiňované moderátorky tuctové a nepřijdou mi ničím zajímavé.
            • Natálie, tebe bych nechtěl vidět, ty budeš asi ještě větší hříčka přírody než Jolka "Krásná"...
          • Re: Re: Re: Re: Můj obdiv

            Ale něco na ní je. Tohle je subjektivní. Jo, a hezký ženský jsou pro chlapy bez fantazie.
            Telecí diskuse...
    • Re: Můj obdiv

      Plně souhlasím se vším napsaným od obdivovatele, Jolka je nádherní a inteligentní žena s dokonalou postavou.
      Jolkin obdivovatel Pali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit