Přejít na výpis diskuzí

Jon Bon Jovi

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janulqadostalova

    Joon :**

    Jon je upe mega sexy.. Miluju jeho hlas, miluju jeho úsměv... Je prostě k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Joon :**

      Jo to máš pravdu..On se podle mě za posledních deset let vůbec nezměnil..Ten jeho úsměv..ach!On bude sexy snad i v 80 letech!
      • janulqadostalova

        Re: Re: Joon :**

        Jojo.. Bude určitě.. Škoda že trochu změnil ten účes.. :/ Jako blonďáček byl k sežrání.. Néé že by teď nebyl :)
  • super

    bon jovi je najlepši spevak akeho som pocula *4*
  • přáníčko

    všetko nejlepší ty můj poklade,at si pořád tak krásnej.lovuju tě,přeju vše nej *14* *14*
  • Přání

    Tak všechno nejlepší k narozeninám ty moje ZLATO *14* *14* Seš upee neeej zpěvák jakýho jsem kdy slyšela *1* ať ti to mládí vydrží xD Tak ještě jednou vše nejlepšíí ♥
  • věčně mladý

    tenhle člověk snad nestárne!vypadá čím dál tím víc mladší!neuvěřitelný! *4* *4*
  • vendulik83

    re

    Když u nás hráli v roce 1996,chytla jsem Jonovo triko.Mám ho dodneška,ještě se nerozpadlo.... *14*
    • Re: re

      já tam taky byla,mě bylo 15,a bohužel žádnou trofej jsem si neodvezla,jen krásný vzpomínky *14*
    • Re: re

      chceš říct v 93'? Ne?
      • vendulik83

        Re: Re: re

        jo vlastně jo.Je to už tak dávno.bylo mi 14,těžko se to pamatuje *1*
  • sbirka

    Ahoj! Prodam sbirku: 4 x 2 str. plakat, 1 x 4 str. plakat, 23 clanku. Vse za 80 Kc, vcetne postovneho. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • john

    Právě mi vyhrává v autě,bez něj už mi auto ani nenastartuje:-) *3*
  • jersey1

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší :) ... myslím, že dneska bude mít obbrrr oslavu :) .... Tak všechno nej, i když si to asi nepřečte ... ♥ *1* *14* *4* *4* *14*
  • 47??!!

    Ten chlap prostě nestárne...!!!
    Je nesmrtelnej stejně jako celá jeho skupina a jeho písničky, který tu s námi budou navždy! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší