Přejít na výpis diskuzí

Jon Bon Jovi

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmmm

    no v Ally byl mooooc sexy a hezkej *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Hmmmm

      takového instalatéra nebo údržbáře tam hrál
  • Jon v seriálu

    hale lidi ma v životopise že hral v Ally McBealové??ja sem si to četla rychle a jen něco tak nwm, bud blbe vidim bo to tam neni což je škoda tam mu to seklo *14*
    • Re: Jon v seriálu

      no to teda byl sexy co *3* *14*
  • ketty

    myslim ze to bylo v roce 2000
    • Re: ketty

      Díky *3*
      • Re: Re: ketty

        nemáš vůbec zač *3*
  • Ahoj

    Nevité prosím kdy nazpíval písničku its my life ???
  • novinka

    lidi jestli mate zajem jet na koncik do rakouska nebo nemecka tak se honem kouknete na bonjovi.cz a tam to vsecko mate podrobne vysvetleny kde sehnat listky atd *3* *14*
  • I love him

    No prostě Bon Jovi !!!! Uplně ho žeru !!!! Je krásnej a má nádhernej hlas... prostě idol !!!!!!!! ideální chlap
  • Janettka

    ahooj, nyní jsem si najela na toho prdelku zlatého, a musím říct, že mě pořád drzí ta lásečka k němu, byl to přece jen moje první láska))) a je to dokonce i můj typ který mi zůstal prioritou. Od devíti let jsem do něj zamilovaná, a vždy si ho ráda poslechnu. *14* *3* Mějte se fajn lidičky))
  • Jon I love you!!!

    Jon je super,pěknej a má nádherný hlas.Kdyby tu měli Bon Jovi koncert neváhala bych ani minutu a jela.Bon Jovi jsou supeeeeeer!!!!!!! *14*
  • koncert :o)

    Ahojky lidičky..prosim vás..nevíte jestli tu bude mít koncert někdy ? já bych na něj tak ráda šla...byla bych štěstím bez sebe kdyby hp tu měl.. prosím odpovězte mi jestli něco málo víte
    dík moc
    mám vás ráda a joniho miluju !!!!
    *14*
  • JBJ

    No jo, je to klasa, co dodat *4* Jon je správný chlapík, tvrdˇák s dobrosrdečnýma očima *14* Jejich muzika je neodolatelná, prostě balzám na duši *3* Přeju jim do budoucna hodně zdaru a spoustu zdraví jejich dětem a rodinám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit