Přejít na výpis diskuzí

Jon Bon Jovi

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nováček :o)

    ahojky...ja taky miluju Bon joviho..je krááásnej a umí nááádherně zpívat..doufám že semnou souhlasíte..dyštak mi písněte na moje icq: 242-155-095
    já tu sem nová..co mám tady dělat ?
    I love BON JOVI !!!!
    *14*
  • Jon Bon Jovi

    to teda Jon je proste a jednoduse nejlepsi a taky nejkraaaaaaaaaaaaasnejsi a vubec cela skupina je boziii *14*
  • Jon Bon Jovi

    je to proste nejlepsi zpevak a navic je strasne kraaaaaaaaaaaasnej *14* dycky kdyz ho vidim tak mam takovej peknej pocit v mrisku *14*
  • JBJ

    Jasný hej ta diskografie je divná *7* a je tam 2x Blaze of Glory přitom ta správná vyšla v roce 1990 ne? *1* jinak ale Bon Jovi jsou nejlepšííí na světě *14* už jenom že vydrželi tak dlouho.. :) a každá písnička je taková rytmická *5* .. *4* :)) a doufám taky že ještě přijedou, byli tady prý jen v r. 93 :(
  • Jon i love you

    Jon je super.A moooc krásnej. *14*
  • Jon

    Jon je ten nejlepší chlap na světě za rok si nechám udělat to samé tetování co má kromě té značky supermana *14*
  • I love you John Bon Jovi.Very much.You are my the biggest love.

    *3*
  • co to je kurva?

    Co to tu mate za diskografii? je rozdil mezi bon jovi a jon bon jovi vy kreteni, a pokud do toho počítate diskografii kapely bon jovi tak sem píšete uplný nesmysli, žádný wanted dead or alive nebo never say goodbye a další nesmysli nevyšli, paka blbý *10*
  • I love you Bon Jovi

    je to ten nejlepsi a nejkrasnejsi zpevak..... *14* *3* *14* *4*
  • bon jovi: i will love you ALWAYS...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit