Přejít na výpis diskuzí

Jon Bon Jovi

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sbirka

    Ahoj! Prodam sbirku: 4 x 2 str. plakat, 1 x 4 str. plakat, 23 clanku. Vse za 80 Kc, vcetne postovneho. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • john

    Právě mi vyhrává v autě,bez něj už mi auto ani nenastartuje:-) *3*
  • jersey1

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší :) ... myslím, že dneska bude mít obbrrr oslavu :) .... Tak všechno nej, i když si to asi nepřečte ... ♥ *1* *14* *4* *4* *14*
  • 47??!!

    Ten chlap prostě nestárne...!!!
    Je nesmrtelnej stejně jako celá jeho skupina a jeho písničky, který tu s námi budou navždy! *5*
  • klarouch-padouch

    Všechno nejlepší!!!

    Všechno nejlepší a ať je hlavně pořád takovej, jakej je *14*
  • pajulkas

    Vše nejlepší!!

    vše neeejj.....k narozeninám *14* *14* a
  • Užasná skupina

    Bon jovi jsem poslouchala příležitostně ale s jejím posledním albem(který je mimochodem skvělý)a povedený je poslouchám každou chvíli.Dokonce při vydání posledního alba jsem poznala muže který je strašně podobný Jonovi.Bohužel byl zadaný...ale jak kdyby mu s oka vypadl.Jsme skvělý kamarádi,škoda ale že neumí zpívat jako Jon.... *4*
  • wwooww

    jon bon jovi je ten nejužasnější a nejhezčí chlap na světěěě oupéé mots ho žerůůůů je nádhernej!! *14* *14* skupina je fakt úžasnáááá *3* *14* *14*
  • Re: Hmmmm

    takového instalatéra nebo údržbáře tam hrál
  • WOW:-*

    46let a pořád takovej fešák...je úchvatnej:-* *14* *14*
  • cloudwall

    JBJ

    Je to naprosto chlap k sežrání *14* a BON JOVI je naprosto good skupina *1* *1*
  • BON JOVI

    bon jovi jsou nejlepsi skupina vsech dob a jon bon jovi je nejkrasnejsi chlap na svete *4* *14* *14* *14* *14*
  • Jon Bon Jovi

    sSkupina je nej a kdo říká, že ne, tak je to socka!!!!!!A Joník úplně nejvíc sexy, hned bych ho brala, takový si tak najít *14* *14* *14* *3* *4* *15*
  • Re: dotázek

    Ahoj, je to jenom smyšlenka na 100% nebo spíš stoprocentně, určitě *5*
  • Re: Re: dotázek

    preklep-Gina
  • Re: dotázek

    no tak vzhkedem k tomu, ze Jon sklada tak, ze bere zazitky, pocity a udalosti okolo sebe a ...dejme tomu ze sou to jeho kamaradi, nebo rodiny a neco se jim prihodilo.takze zrovna Tommy a Jinna se menovat nemusi,ale muze mit takovy blizky ktery byli v podobny situaci *3*
  • jj

    toto je uplne nevetsi booorec *14* a strasne peknej
  • dotázek

    Ahojte lidičky,
    delší dobu řeším, o kom že to Jon zpívá v písničkách Livin´on a prayer a je zmínka taky v It´s my life - Tommy and Gina. Zajímalo by mě, zda jsou to skuteční lidé nebo jen smyšlenka...? Ví tady někdo více? *9*
  • Love, Love, Love

    I love Jon very much. I listen everyone his song. He is my love forecer !!! *14* *14* *14*
  • Hmmmm

    no v Ally byl mooooc sexy a hezkej *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit