Přejít na výpis diskuzí

Jonas Altberg

OSOBNOST 12.7.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smidkovaver

    I love him

    úplně úžasnej je miluju ho...je sexy je krásnej...kéž by někdy přijel do čech... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • flekoun2004

    basshunter

    basshunter je nej uplne uzasnej krasnej boží,sexy prostě nejlepší zpěvák a dj chtela bych se s nim setkat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-)

    Jonasek je kráááááááááááááááá
  • terousek996

    jonas

    jonas je tak kráááásnej *14* a má úplně suprový písničky!!! *14*
    • Re: jonas

      Y LOVE YOU.JA JONASE MILUJI CHCI SE S NIM SETKAT.
  • houdas14

    videoklip

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cST QIXkZFYE&hl=cs&fs=1"></param& gt;<param name="allowFullScreen" value="true"></param><p aram name="allowscriptaccess" value="always"></param>< ;embed src="http://www.youtube.com/v/cSTQI XkZFYE&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash " allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></ object>
  • houdas14

    Chtel bych bejt jako on

    jeho pisnicky sou super
    chtel bych byt jako on
    nahod je ze sem narozen take 22.12
    ale 1994 *4* *4* *4* *4*
  • On je prostě dokonalej...

    Ach jo Ty očíčka a ten hlas a všechno on je krásnej a strašně dokonale zpívá on je prostě nej!! *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14*
  • NÁDHERNÉÉÉJ

    on je úúúplně boží...on je strašně krásnej a *4* a má strašně hezký písničky *14* *14* *14*
  • I miss you <3

    tak jako ta nová písnička I miss you je nádherná a videoklip ještě lepší...>basshunter nej na světě< *1* *1*
    • Re: I miss you <3

      On je prostě dokonalej já závidim tý holce co ho tam pořád líbá ooooooo... *16* *14* *14* *14* *14*
    • milášek basshunter

      jo a jěště k tomu kdo uráží basshuntera je pekně slepej ablbej mel by si dojít na očí páč newidí jáááák je užasnej apson má neco do sebe ne jak ti hnusný blbý rapeři kdo semnou souhlasííí :-) JJ ALIDI KDO MILUJE BASSHUNTERA A CHE POKECAT BLIŽ TAK TADY JE MY ICQ:440859673
      tak si mě pridejte ju papapapapa *14* *14* *14*
      • Re: milášek basshunter

        kamilo souhlasím s tebou je užasnej *14* *14* *14* !!!
    • Re: I miss you <3

      no co ric bashsunter neeeeeeej zpevak na svete miluju ho ale i jeho pisnicky jj a ta I miss you je fáááákt dosst hustá porste ho žeru a až bude v čechách znova tak na něj skočím:-)i love *14* *14* *14* you basshuntere *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit