Přejít na výpis diskuzí

Jonas Altberg

OSOBNOST 12.7.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej.......

    Je uplně nejlepší ze všech a třeba I can walk on water I can fly nebo All I ever Wanted je uplně nej....... *15* *1* *14*
    • smidkovaver

      Re: Nej.......

      úplně s tebou souhlasim zrovna tyhle dvě písničky jsou velice v předu mejch oblíbenejch písniček od Basshuntera ale i třeba Beer in the bar je taky pěkná ne? *15* *14*
  • nikol615

    Basshunter

    No holt někdo Basshuntera nemusí a někdo jo.Každej má jinej názor.Já osobně ho miliju protože je skvělej *3*
  • kure.21

    Humus!!!

    Ta jeho muzika je podle mýho názoru STRAŠNÁ!!! Jediný co umí je předělávat furt jednu a tu samou písničku,akorát že je jednou ve Švédštině a pak v Angličtině! No hnus prostě!!!!! *8* *10* *9* *9* *13*
    • Re: Humus!!!----krávo!!

      ty seš taky humus ty krávo!!...dyť ty ani nevíš kdo jonas je co??...hlavně že sem sereš ty hovna o něm jakej je to hnus...radši se nech podojit ty krávo a poslouchej třeba zpěv malejch dětí ve školce když moderní hudbě nerozumíš

      PIZDO!!!!! *5*
    • smidkovaver

      Re: Humus!!!

      tyvole ty di do prdele vždyť tomu vůbec nerozumíš!tady máš akorát napsat jak se ti líbí a jestli se ti nelíbí thak tady nemáš vůbec co pohledávát a thak táhni odkad si přišel a nekraď nám vzduch
    • Re: Humus!!!

      Jeziš ty seš omg humus jeho písničky jsou užasný celej je užasnej tak drž hubu!!! *16* *16* *16*
    • patysek

      Re: Humus!!!

      Úplně s tebou souhlassim.já osobně nesnášim disco ani techno ale na buznahantra jswm vysazená nejvíc.U nás na vesnici se mu říká Buznahantr.BLéééééé nesnášim ho! *16*
      • Re: Re: Humus!!!

        U vás na vesnici je taky normální poslouchat Evu a Vaška...Dyk more anu nevíte co to je mp3...to je taková krabička do které hodíš z PC písničky,(i když pochybuju že víš co to je...no vo tom někdy jindy)strčíš si do uší takoví ty drátky s těma gumičkamaa zapneš play...takže zůstaň u bílé orchideje apod.
        • Re: Re: Re: Humus!!!

          uplne s tebou souhlasim..basshunter je skvelej a na to kolik mu je let tak je opravdová hvězda,takže ty z tý vesnice zavři klapačku a poslouchej lidovky když tomu nerozumíš a nerejpej do toho čemu nerozumíš *1*
  • patysek

    Fujj

    Nevim jak někdo můžete takový hnusy poslouchat je to fakt děs! *16*
    • Re: Fujj

      jako hele vyliž si ze předu i ze zadu a jestli ho neposloucháš tak se sem necpi!!! *1*
  • ivva

    Basshunter

    Basshunter je nejky a ty jeho pisnickou jsou uplne super...!! da se na ne krasne tancovat...nejky jsou I miss you , Now you're Gone ... *14* *1* *15*
    • Re: Basshunter

      ae upa nejky je Angel In The Nigh *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Basshunter

      Souhlasím, jeho hudba je pro mě balzám na duši *1*. Nechápu, jak si někdo o jeho hudbě může myslet, že je hnusná *10*. No, ale každý má jiný vkus. Já třeba doslova nesnáším Linkin Park *16*.
  • BassHunter je ne

    BassHunter je nejjjjjjjjj!!!!!!!! Fakt nej zpevak na svete
  • JE BOŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!

    Je to prostě kusanec a jeho pisničky sou boží!!!!!!!!!!!!!a umí se pěkně odvázat:-) *14* *1* joooooooooooooooo
  • je fakt sladkej

    je skvelej ale kde ste precetli ze ma pritelkyni
    *14* *14* *7* *7* *7*
  • sapi

    jonas je sexy

    já bych ho sežrala jak je sladouckej *14*
    • jj

      jo kdyby neměl přítelkyni tak ho žeru taky *14*
  • helenkaaa

    Miluju Basshuntera

    je to nejsladší kluk světa registrovaná jsem na mamku a jinak je mi 11 *14*
    • Re: Miluju Basshuntera

      moje slova *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit