Přejít na výpis diskuzí

Jonas Altberg

OSOBNOST 12.7.2007 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Basshunter

    Je fakt supr,teda až na tu francouzkou manikuru co nosí,ale jinak fakt supr,jen meě mrzí že když byl v čechách,tak jsem byla nemocná *9*
  • nikol615

    Basshunter

    Já si myslím,že Jonááásek je nej..je slašně krásnej..kdybi tak byl někdo takovej jako on *14*
    • Re: Basshunter

      znám borca, co je mu podobnej.. až na to, že Basshunter je charakter, kdežto tady ten namachřenej idiot je ... ale podoba tam je...
      • Re: Re: Basshunter

        ale jesi ti můžu poradit, nekoukej na borce podle toho, komu je podobnej.. chodila sem s borecem, co byl podobnej Izzymu a nedělalo to dobrotu..to toho borce nebereš jako člověka samostatnýho, ale podobnýho idolu...ale bylo to fááájn...
  • sherman

    The best

    No vzhledem se mi ani trochu nelíbí, hlavně v těch blond je jak šampoňák. Ale má skvělou muziku a to je hlavní *14* Moje mp3 to denně jistí *14*
  • basshuntr

    no taky by mě zajímalo jestli není náhodou na kluky..hih ale podle jedný fotky na netu, kde je přistižen s jednou slečnou v choulostivé situaci bych řekla, že je asi na slečny...hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    • martina7

      Re: basshuntr

      nwm z kama jste ale newite nekdo jestli bude ted nekdy v cr pobliž střední Moravy dejte mi prosim vedet jj moje icg je 374938631 tak mi napiste diky mooooc *14* *14* *14*
  • basshunter

    chtěla bych se zeptat,jestli je Basshunter homosexuál:D podle těch jeho pohybu to tak vypada. bez urážky ,víte to někdooo?? *1* *7* *5*
  • anonim

    ma super pisnicky ja skvelej
  • hahaha

    cawte vsetci od tochto spevaka poznam dobru pesnicku hraju ju na vive staale vola sa dota je supr supr...
    • Re: hahaha

      JJ, lepsi: Now you're gone, All I ever wanted *3*
    • Re: hahaha

      znám lepší písničky a to jsou Welcome to raindbow, counter strike a halo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit