Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    Tak jsem viděla film August rasch. Nádhera. Byla jsem překvapená, jak je Jonathan podobný na mého manžela. Tak jsem najela na tyto stránky. A je fakt sexy. Jonathan a samo taky můj manžel. *14* Ráda bych viděla film Velvet goldmin, ale nevim, kde ho seženu. Poradí mi někdo? *4*
  • Hugo Boss

    Taky by mě zajímalo odkud vzal tu jizvu.jinak je ůžasnej v kampaní pro hugo boss!
    • Re: Hugo Boss

      Já miluju ty jeho reklamy na Hugo Boss!!!*14* Je tam tak děsně sexy, musim si to pořád pouštět na youtube *4*
  • Vožrala nic víc

    Mě naprosto dostalo, když nedávno dělal výtržnosti na letišti, poněvadž byl ožralej jak kára a odůvodnil to tím, že je Ir a všichni Irové pijou, tak proč né on, ubožák. Za 2 hodiny ale tvrdě vystřízlivěl, donesla se k němu zpráva, že v době kdy vyváděl na letišti mu v nemocnici umírala matka.
  • ctete

    lidi hraje take v novem serialu the tudors krale jindricha viii je k videni v prvni a druhy serii kdovi treba to dorazi i knam a pak mam dotaz co se u stalo vsimla jsem si ze ma nejakou osklivou jizvu na brise *7*
  • :-)

    Ve filmu Lev v zimě je prostě úžasnej!!!! Asi jsem se zamilovala.!!! :o))))) *14*
    • i já ho miluju

      Ahoj já ho taky miluju je tak krásnej ale ten film jsem neviděla a viděla jsi film Alexander Veliký tam hrál taky! *14* *14*
  • on

    on je fakt dobrej herec... *14*
  • *14* *1*
  • hlavne je to nadhernej koren, nevahala bych ani munutu a hned bych si ho "dala"
  • ggggg

    ne to asi nevíme.byl to blbej film!!!!!!!!! *13*
  • ..

    Víte,že hrál i v Blafuj jako Beckham?(Bend it like Beckham) suprovej film... *3*
    • miláček

      Hlavně on je suprovej miluju ho! *14* *14*
      • Re: miláček

        *14*
        • Re: Re: miláček

          Měl jsem pouze jednu přítelkyni, kterou jsem nepodváděl. Muži jsou takový. Je jedno jak často jíte těstoviny, jednoho večera prostě zatoužíte po steaku -jeden z jeho vyroku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit