Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
170 příspěvků

Jonathan Rhys Meyers se narodil 27. července 1977 v Dublinu, Irsku. Ve filmu debutoval velmi malou rolí ve snímku Bezvýznamný muž (A Man of no Importace, 1994, r. Suri Krishnamma). Brzy následovaly další filmy – The Disappearance of Finbar Flynn (1996, r. Sue Clayton), Michael Collins (1996, r. Neil Jordan), Samson and Delilah (1996, r. Nicolas Roeg), Suverén (The Maker, 1997, r. Tim Hunter), B. Money (1998, r. Michael Radford) a Guvernantka (The Governess, 1998, r. Sandra Goldbacher). Jeho zlomová role přišla s filmem Sametová extáze ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak nádherného muže jsem dlouho neviděla...přesně takový typ se mi líbí... *14*
  • Pro me neskutecny sympatak.
  • Tohle je pro mě Christian Grey!
    • Souhlasím!
  • Nejvíc krásnej pohled, a strašně krásnej(nj mám pro Irčany slabost) *14*
  • On je naprosto úžasnej,milej člověk,který zahraje cokoliv a kohokoliv.Do budoucna mu přeji spoustu úspěchů a už žádné sebevraždy.:-)@-}--
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • ach jo, to je krásnej chlapik *14* *14* *14*
    • To je, spolu s Bradem Pittem. I když toho mám radši. Ale i Jonathan je skvělý herec. Tito dva jsou opravdu herci, dávají do svých rolí vše.
  • Jeho nejnovější film ve kterém hraje je The Mortal instruments: city of bones kde hraje Valentýna Morgensterna. Film bude u nás v kinech od 29. srpna. Knížku doporučuji je úplně fantastická *3*
    • Máš úplně pravdu. Už se těším na ten film. *3*
    • Jj vím viděla jsem i fotky a trailer. Vypadá to moc dobře :)
  • haley25
    Tak všeho nej...
    P.S. Jonathan je úžasnej :-) můj druhej nejoblíbenější Ir. první je Pierce Brosnan.
  • Wow, Jonathan je fakt obdařenej, takovýdleho chlapa dostat, tak už ho nepustim. Tohle je jeho další plus k tý jeho kráse, hudebnímu, a hereckýmu talentu. S tim co má musí bejt v posteli uragán. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit