Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A taky song Break. Jestli chceš ten film jsem stáhla na ulozto.cz
  • Ty písničky z filmu Melodie mého srdce jsou třeba: This Time, Someting Inside nebo Moondance. Najdi si je na You Tubku. :-)
  • V melodie mého srdce (August Rush v originále)je fakt sladkej, jak v Tudorovcích. Hraje a zpívá na kytaru, oh. *14*
  • No já viděla je trailery a už podle toho to bylo úžasný. Ale až si ho koupim, tak ti je napíšu.
  • Jonathan jako Elvis Presley je úžasnej a ta podoba. A co tepr jak Jonathan zpívá. Co tenhle fešák ještě neumí. *14* A V Melodie mého srdce je so sweet. *14*
    • Hele a jaký písničky nazpíval??? Napiš mi nějaký, ať si je můžu pustit na youtube *14*
  • Malej,:( no já sem spadla tak hrozně, tak vim, jaký to je mít hnisavou ránu *9*
  • A co se mu stalo s tou nohou, jak jsi tu psala. Já totiž viděla jen první sérii. *9*
    • No...on při souboji, jak jezdili na koni a měli ze sedla schodit toho duhého....tak ho jeden tefil do nohy, tak tam měl díru a v ní ooooobrovitánskou třísku...tak mu jí vyndali ale on to má pořád zanícené a každou chvíli ho to bolí. Pořád mu to hnisá a a má tam velkou díru.
  • Ještě jsem zapoměla napsat,:D že Michal Jagelka ho v Tudorovcích dobře dabuje aten hlas se k němu hodí. Je to skvělej dabér.
    • Máš pravdu on skvěle dabuje a ten hlas mu opravdu sedí. Kdyby je náhodou předabovali, tak by mě docela nas****. *15* *14*
  • Já jako GaGa mám ráda, je to dobrá zpěvačka a moc dobrosrdečná osoba. Tihle dva jsou prostě moji miláčci. *14* *4*
  • He, co se mu stalo, já totiž viděla jen první sérii.Nova je pak začla dávat pozdě, takže jsem je neviděla. Jinak taky bych si ráda koupila film Melodie mého srdce, tam hraje na kytaru-sooo sweet a ten film s Travoltou. A taky by nemusel bejt špatnej film Elvisovy začátky, kde se myslim zpívá. *14* *14* No prostě si to konečně musim všechno dokoupit.Aže jich neni málo. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit