Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Togo

OSOBNOST 1.9.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdový Jon

    Měla jsem možnost poznat Jonathana poznat jako penfrienda na fb. Musím říct, že nejen je pohledný, ale i k neuvěření milý, vstřícný a opravdový kamarád. Proto mě naštvali tvrzení některých fanoušků, že zbil svoji přítelkyni. Není to pravda, byla to jen normání hádka před rozchodem
    • Re: Opravdový Jon

      Kdyby chtěl někdo vědět víc o Jonathanovi, tak mohu sloužit. Pište
    • Re: Opravdový Jon

      nic proti, ale ty jsi u toho byla, že to víš tak jistě? *3* *7*
      • Re: Re: Opravdový Jon

        No on v tom měl hodně prsty herec Joquin Phoenix, kterého Jon udeřil a ta jeho bývalá schytala náhodou. Jon mi podal osobní vyjádření a bylo to i na amerických serverech
        • Re: Re: Re: Opravdový Jon

          tak to se omlouvám, ale tahle správa ke mě nedorazila, měla jsem úplně jiné informace *3*
  • j

    Je božsky náááááááááááádhernej!!! !!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • love

      jj ja ho tayk žeru je prostě super miluju ho a je sexxy hlavně v kriminálce miami *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • všetko najlepšie ;D

    Všetko najlepšie Jon! *14* Veľa zdravia, šťastia a podobne *14*


    a inak k tomu čo som tu čítala že vraj udrel tú svoju priateľku.. nemyslím že by to spravil naschvál. Nevyzerá ako násilník.. myslím že to bolo len nechtiac aj keď som pri tom nebola. Takže stojím za ním určite to nespravil naschvál *13*
  • hannaaah

    heej x(

    jako v csi miami dostal padaka ( mislim jako Ryan... dofam že u toho zpravodajstvi nezustane dlouho a vezmou ho zpět xD .. ja necu aby nepracoval s ericem a horatiem x((( xD *14* *14* *5*
  • Nový příspěvek

    Úžasný herec. A ten jeho šibalský úsměv... *14* *4* *4*
  • Jon

    Yuhú, Jonathanko oslávil 25. augusta 31 rokov!!!!! Všetko najlepšie!!!! *14* *14* *4* *15*
  • 13

    Neviete prosím kto dabinguje Ryana Wolfa v kriminálke(na jojke). *7*
    • Re: 13

      myslím že petr burian *3*
      • Re: Re: 13

        Ten ho dabuje v češtině.
    • entenderse

      Re: 13

      Na Jojke má fakt dobrý hlas. Asi to zistíme až v úvodných titulkoch štvrtej série. *3*
  • werik

    Ryan

    Jonathan je suprovej herec *14* v CSI:Miami mu to hrozně moc sluší *14* *3*
  • tanusha84

    Fešák

    Je super herec. Riadny fešák. *4*
  • jonathan

    je výbornej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit