Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Togo

OSOBNOST 1.9.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel.and.connor

    Žeru

    On je upa totalně nádhernej....v csi miami bych ho žrala total tam je prostě boží....ale v ve 4x08 mi ho bylo vazne moc lito chudacek o bože...ale on je super!!! *14*
    • vilda158

      Re: Žeru

      mas pravdu.chudacek kdys jsem to videla tak jsemse hrozne rozbrecela.chudacek malinký *14*
    • maeve

      Re: Žeru

      To byl fakt drsný díl, ale musím říct, že ani ten hřebík v oku mu neubral nic na jeho půvabu *15*
      • angel.and.connor

        Re: Re: Žeru

        Naprostá pravda byl furt náádhernej *14* *14*
  • terezzzka-

    no nevim :D

    aoj,neznam nikoho komu by se líbil..takže pokud někdo chcete pokecat stačí napsat a dam icko *1*
  • nik011

    jonathan

    je uplne moc krasnejjj a hlavne v csi miami!! *14* *14* *15*
  • ryan wolfe

    I LOVE YOU JON!!!
  • zprávy z USA

    Ahoj moje dobrá známá studuje a pracuje v USA a může vám toho o Jonathanovi mnoho říct. Studoval s ní před rokem na fakultě divadla, filmu. Můžu vám sehnat icq a můžete s ní pobavit. Je to opravdu pravdivé. *3* *4*
    • Re: zprávy z USA

      Ahoj prosi-te posles mi to icq na muj eimal??? prosim te moc dik
    • nik011

      Re: zprávy z USA

      ahoj das mi jeji icq pliiiis, muj email je nikolka.rob@seznam.cz
    • Re: zprávy z USA

      posles mi to icq na mail?:-)
    • Re: zprávy z USA

      hej ta to si děláš srandu že můžeš sehnat icq.....Jonathan je strašně moc klásnej a dala bych sem všechno za to abych sem mohla ho vidět a nebo ho jen pozdravit *14*
      • Re: Re: zprávy z USA

        Ale ona může sehnat email na tu známou co s ním studovala a né na Jonathana!
    • Re: zprávy z USA

      ahoj to si děláš srandu ta se má *9* .... hele a je k tomu že je hrozně hezkej taky dobrej kluk?
    • stringuszka

      Re: zprávy z USA

      Tak to je fakt dost drsný....NEmálo ji závidím *1* i když...kdo ne že *1* *3* *14*
      • vilda158

        Re: Re: zprávy z USA

        tak to ji teda hrozne moc závidím das mi na ni email pls *3* *4* *4*
      • Re: Re: zprávy z USA

        Jestli chceš napiš mi na mejl a já ti pošlu její icq a můžete pokecat.
  • x_broken_princess_x

    Uaaa

    _ThAky_dOufÁm_žhE_hO_wEmOu_zpáTk y *14* *14* _bEz_nĚy_thO_tham_nEní_OnO *13* *9*
  • Sexy

    on je nejvíc sexy :) žeru ho !! *14* *14* *14* *14*
    • vilda158

      Re: Sexy

      myluju ho hrozne moc.skoda ze nejsem o neco starsí a nebydlím s nim v americe.ihned bych se ho snažila sbalit. *14* *14*
  • te.res.ka

    CSI:Miami-Ryan

    Mám super zprávu jonathan se vrátí do CSI ale my to neuvidíme protože to na nově nebudou dávat protože tohle uterý byl poslední díl na nově!kdo ví možná to ještě až zkončí new yourk budou dávat ale nejvíc by mě mohli vytočit že by jí zase opakovali!!!! *8* *16* *14* ale jonathana milujuuuuu! *14* *3* *15* *4* *5* *1*
    • Re: CSI:Miami-Ryan

      Mám povolení zde uveřejnit icq 422 055 850 na holku, která s Jonathanem studuje divadelní školu a myslím nikdo vám toho neřekne o něm tolik jako ona. *3* *13*
  • happy birthday

    vsechno nej nej k narozkam!!!!!!!!!!!!!
  • luluvamp

    Miluju ho<3

    Vše nej nej néj!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit