Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ľudia vážne si myslíte že vám jorge odpíše?ved on o tejto stránke ani nevie-_-
  • maš mega božíí pravdu ketrin nebo jak se jmenuješ to je jedno :)violetta *14*
  • Ahoj si muj oblibenec sice sem kluk ale miluju serial violetta a ji miluju taky takze prosim az se s ni rozejdes tak mi neco napiste. Cau budu chodit s violettou
  • Ahoj si peknej protoze s tebe silim miluju te pusu :-) :-) :-) :-) ááaaaaáaaaaaa proste te miluju
  • Ty a Austin Mahone ste úžasný :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *3* *3*
  • mam moc rada jorgeho proste ho miluju miluju vi te co to je a chci se snim setkat a moc tini mam rada taky ale ne tak jako jorgeho a všechno nejlepší preju tini k narozenina miluju te tini miluju vas všechny dti ve skole se mi smejou ze mam rada seriál violetta ale me to nevadi i kdys mi je 15 let a nestidim se za to fakt se za to nestidim as si mluvej co chtej me oni nezajimaj me zajima hlavne violetta a to je všechno miluju miluju miluju miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Leon hello to my favorite actor serialu Violetta zboznujem your songs and you oodlooking *14*
  • JB-JORGE BLANCO
    JB-JUSTIN BIEBER
    Mám na ruke nakreslene srdce a v ňom JB. Keď sa ňiekto spyta čo to znamena. Poviem mu su to dvaja oblubeni spevaci :)
  • ahoj violetto prosim prijed nekdi kdi chceš kdi na piš prosim prosim prosim šternberku čech ulice bezručova9 prosim prosim kdi chceš prijed na piš ksdi ..
  • a por mí a alejarse de Checa o Eslovaquia:)
  • violetto a kdi mužeš prijet na piš *9*
  • Lo sentimos,pero no puedo averiguar su cumpleanos:)
  • ahoj violetto prindeš unas na moje na rozenini 12dubna prosim mam vas rada a chcu vas vidět prosim prosim ste nejlepší bidlime ve šternberku čech ulice bezručova9 prosim *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj violetto prindeš unas na moje na rozenini 12dubna prosim mam vas rada a chcu vas vidět prosim prosim ste nejlepší miluju vas. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj leone ma vas rada ste nejlpeší divam se dicki na temn serial ste nejlepší mam vas rada v šechni a kde budte dělat koncert a kdi na piš mi prosim *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Violetta grácias! *3*
  • Tini son impresionantes! *4*
  • tu je pravá tini.........omg *14*
  • hola gente...gracias por las cosas que escribo aquí...si le preguntas a mi manera de hablar eslovaca y checa porque he usado un traductor porque... me enlace a Jorge y lo que dice aquí *3* *3*
  • Violista nic neznamená *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit