Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • urcite ti odpovie
  • Ahoj Jorge!
    Dost dlho sa debatuje v našej škole či bude koncert Violetta aj na Slovensku niekto hovory ano niekto nie tak ako?
  • Je namysleny
  • Stastni novi rok 2016
  • Ved to nevies aky je LEON v nutry tak preco ho povazujes za hlupeho?
  • Ked ho nemas rada tak sem nepis a podla mna nie je skaredy ale krásny
  • Diego neni namysleni ale len tak posobi v serialu violetta ale jednoducho milujem JORGEHO BLANCA
  • Jorge neni taky ako si myslis v serialu moze byt dobry zli ale v realite je to majzabavnejsi a najmilsi chalan akeho som kedy spoznala
  • Ahoj Jorge!! Hezky spívaš jsi lepší než Tomas a Diego
    ty jsi prostě nej
    miluju te :-D :-*
  • ste už važne padnuty na hlavu ved tak ako tomas , diego oni nemohli za to aku dostali rolu
  • aaaaaaaach VANESSA VANESSA VANESSA booooože moj no dobre takže OK ale toto už nepochopim najskor pišeš že leon je škaredy a potom že je naaaaaajlepši toto na piše len mago&
  • Máš pravdu Diego není tak zlí ako bol v 2 sezóne Violetty a vôbec není namyslený
  • ano LOVE DIEGO lebo je dobry ale to že niekto nevie kto je leon tak to je hlupi ako ti LOVE . VIOLETTA nahodou nepadni zo stoličky ked violettu uvidiš s leonom
    no ja by som ti to ani radšej nepisala lebo ti vlastne ani nevieš že violetta je serial a meno dievčata ale to si vlastne neuvidela ze leon v 1.serií tomas a leon ,hadali a leon to vždy zhodil vinu na tomasa
    a ti si mysliš že Diego je zli lenže neni lebo tože je podla teba zli lebo LEONKO je vyborny tak sudiš ho podla filmu ktory niekto VYMYSLEL a ak poznaš EXPLO ITEDA tak jeho frajerka moma natačala video PREDSUDKY a to je to že sudiš človeka podla toho ako vypada ako sa sprava ale nevidiš aky je vnutri takže sito pozri
  • Ahoj ani mne sa Jorge nepáči prepáč čo som napísala dosť ma to naštvalo voľačo mi k tomuto napis
  • Hej prečo tam tak píšeš že sa nehambiš keď sa jej nepáči každý má iný vkus tak sa jej ospravedlň OK
  • Jorge mam ťa rada ale Diega mám radšej
  • Miluji tě a jestli je někdo namyslenej, tak je to ten blbec Diego!! Leone si nejkrásnější na světě a zpívas nádherně
  • vanessa mne sa Jorge ľúbi a keď tebe sa neľúbi tak sem nemusíš písať že sa ti nepáči on ti predsa nič neurobil a je jedno ako človek vyzerá, človek môže byť aj pekný škaredý chudý tučný ale stále je niečím výnimočný
  • Ahoj Jorge len som ti chcela povedať že si škaredý.
  • Ahoj Leone seš moc krásnej umíš nádherně zpívat a na kytaru a pěkně tančíš,moje sestřenice tě moc miluje a když třeba zpíváme a hrajeme si na Violettu a na Kamilu a na Frančesku tak si vybereme nějakýho kluka tak vždycky se o tebe hadáme kdo tě bude mít za kluka ale vždycky to vyhraje sestřenice a tqak já Vanessa a moje sestra si vybereme jinýho kluka,a nás strašně baví Violetta protože můžeme zpívat a tancovat a moc nás to baví a už jsme se všechny písničky naučili a já Vanessa a moje sestra a moje další sestřenice je umíme nazpaměť ale nejvíce jsme je zpívali minulí rok protože nás to bavilo,i když jsme se pak učili jiný písničky ale s tou první sestřenicí jsme furt zpívali Violoettu a hráli si i na koncerty u nás doma když přijuela k nám když můj strejda s tetou jeli třeba pryč s mojí mamkou a s mím taťkou třeba do Karlových Varů tak jsme zpívali dokola a dokols a eště něco moc ti to sluší na fotkách a si sexouš pro mě moc tě miluju kežbych byla s tebou v posteli a dělali by jsme spolu sex co to bysis musel užívat každá holka třeba jako Violetta co s tou si dělal každešj den sex to bě se to i líbilo protože ti olizovala jazyk víš to bě se to moc líbilo to všechno co jsem chtěla napsat pa milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tě sexoušiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší