Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není pravda Jorge neměří 175 cm v porovnání s tím že Tini má 175 on má nejmíň 180
  • Violista je blbost
  • Leon ses dobrej spevak
  • doufam ze se ji ale omluvi ale asi jo protoze leon je hodni kluk a laskavi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ola je mi 18 jako violette a leona ja zboznuji ale co si vimislel na vio ze tushusku zrusila ona to se mi nelibilo
  • Holla ja mam veeeeeeeelmi rada violetu a ostatnych ja ich zboznujem aj zboznujem momu a expla
  • Ako jej mozes napisat po cz ona ty to nebude rozumiet napis to v anglictine alebo spanielcine oky to je moj naaaazor
  • Ahoj martino si krasna chte la bise zeptat jorgem blancem za 10 let až mibude 19 tak přidu tam kde bidliš noa jakito byt spejevackou co tak mi napiš tak ahoj.
  • Aj já tebe milujem Lion jsi fakt super *14* A vio taky ....Ale Ludmila je namyšlená *16*
  • Jsi fakt hodně dobrý, talentovaný, krásný a rada se dívám na tvoje videoklipy JSI SUPER!
  • Si quero
  • Jsi úžasný zpěvák, herec, tanečník a hudebník. Máš nádherný hlas a jsi moc hodný a hezký člověk. Moc vám to se Stephie přeju, ať jste spolu ještě dlouho šťastní. Mám tě moc ráda. *14*
  • Jorge Blanco a Austin Mahone ste úžasný,pekný..... *14* *14* *3* *15* *2*
  • oprava:I LOVE LEON *14*
  • Jorge Blanco(Leon)Je mega hezký *14*.já ho miluju I L *14* VE
    Le *14* n
  • určite aj diego je super a ti tiež jorge VIOLETTA+LEON=LEONETTA MARTINA+JORGE= *14* :):):):) *2* *2* *2* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *5*
  • Diego fuj, Jorge super
  • Cus jorge si fajn chalan si na podiu hviezda. Mam ta strasne rada.
  • Ahoj Jorge
    Strašně se mi líbí jak spíváš a doufám že tě brzy uvidíme v dalším filmu.Nechci vypadat jako nějaká potrhlá faninka, ale vážně bych se s tebou ráda potkala jen škoda že neumím španělsky.
  • hi jorgy
    i love so much, you are my favaurite famous person, i like your songs and videos, you are the best
    bye

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit