Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Jorge
    Strašně se mi líbí jak spíváš a doufám že tě brzy uvidíme v dalším filmu.Nechci vypadat jako nějaká potrhlá faninka, ale vážně bych se s tebou ráda potkala jen škoda že neumím španělsky.
  • hi jorgy
    i love so much, you are my favaurite famous person, i like your songs and videos, you are the best
    bye
  • urcite ti odpovie
  • Ahoj Jorge!
    Dost dlho sa debatuje v našej škole či bude koncert Violetta aj na Slovensku niekto hovory ano niekto nie tak ako?
  • Je namysleny
  • Stastni novi rok 2016
  • Ahoj Jorge!! Hezky spívaš jsi lepší než Tomas a Diego
    ty jsi prostě nej
    miluju te :-D :-*
  • ste už važne padnuty na hlavu ved tak ako tomas , diego oni nemohli za to aku dostali rolu
  • aaaaaaaach VANESSA VANESSA VANESSA booooože moj no dobre takže OK ale toto už nepochopim najskor pišeš že leon je škaredy a potom že je naaaaaajlepši toto na piše len mago&
  • ano LOVE DIEGO lebo je dobry ale to že niekto nevie kto je leon tak to je hlupi ako ti LOVE . VIOLETTA nahodou nepadni zo stoličky ked violettu uvidiš s leonom
    no ja by som ti to ani radšej nepisala lebo ti vlastne ani nevieš že violetta je serial a meno dievčata ale to si vlastne neuvidela ze leon v 1.serií tomas a leon ,hadali a leon to vždy zhodil vinu na tomasa
    a ti si mysliš že Diego je zli lenže neni lebo tože je podla teba zli lebo LEONKO je vyborny tak sudiš ho podla filmu ktory niekto VYMYSLEL a ak poznaš EXPLO ITEDA tak jeho frajerka moma natačala video PREDSUDKY a to je to že sudiš človeka podla toho ako vypada ako sa sprava ale nevidiš aky je vnutri takže sito pozri
    • Ved to nevies aky je LEON v nutry tak preco ho povazujes za hlupeho?
    • Jorge neni taky ako si myslis v serialu moze byt dobry zli ale v realite je to majzabavnejsi a najmilsi chalan akeho som kedy spoznala
    • Máš pravdu Diego není tak zlí ako bol v 2 sezóne Violetty a vôbec není namyslený

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší