Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jorge mam ťa rada ale Diega mám radšej
  • Miluji tě a jestli je někdo namyslenej, tak je to ten blbec Diego!! Leone si nejkrásnější na světě a zpívas nádherně
    • Diego neni namysleni ale len tak posobi v serialu violetta ale jednoducho milujem JORGEHO BLANCA
  • vanessa mne sa Jorge ľúbi a keď tebe sa neľúbi tak sem nemusíš písať že sa ti nepáči on ti predsa nič neurobil a je jedno ako človek vyzerá, človek môže byť aj pekný škaredý chudý tučný ale stále je niečím výnimočný
    • Hej prečo tam tak píšeš že sa nehambiš keď sa jej nepáči každý má iný vkus tak sa jej ospravedlň OK
  • Ahoj Jorge len som ti chcela povedať že si škaredý.
    • Ked ho nemas rada tak sem nepis a podla mna nie je skaredy ale krásny
    • Ahoj ani mne sa Jorge nepáči prepáč čo som napísala dosť ma to naštvalo voľačo mi k tomuto napis
  • Ahoj Leone seš moc krásnej umíš nádherně zpívat a na kytaru a pěkně tančíš,moje sestřenice tě moc miluje a když třeba zpíváme a hrajeme si na Violettu a na Kamilu a na Frančesku tak si vybereme nějakýho kluka tak vždycky se o tebe hadáme kdo tě bude mít za kluka ale vždycky to vyhraje sestřenice a tqak já Vanessa a moje sestra si vybereme jinýho kluka,a nás strašně baví Violetta protože můžeme zpívat a tancovat a moc nás to baví a už jsme se všechny písničky naučili a já Vanessa a moje sestra a moje další sestřenice je umíme nazpaměť ale nejvíce jsme je zpívali minulí rok protože nás to bavilo,i když jsme se pak učili jiný písničky ale s tou první sestřenicí jsme furt zpívali Violoettu a hráli si i na koncerty u nás doma když přijuela k nám když můj strejda s tetou jeli třeba pryč s mojí mamkou a s mím taťkou třeba do Karlových Varů tak jsme zpívali dokola a dokols a eště něco moc ti to sluší na fotkách a si sexouš pro mě moc tě miluju kežbych byla s tebou v posteli a dělali by jsme spolu sex co to bysis musel užívat každá holka třeba jako Violetta co s tou si dělal každešj den sex to bě se to i líbilo protože ti olizovala jazyk víš to bě se to moc líbilo to všechno co jsem chtěla napsat pa milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tě sexoušiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
  • Ahoj Leone já tě strašně mám ráda a Violettu tu miluju všechny kromne tomase ten byl strašně namyšlenej tak že ho nenavidím ale jinak všechny miluju mám odvás skoro všechny věci a fran kami a via a naty a ludmi strašně krásně zpívají a ty a violetta se strašně k sobě hodíteeeeeeeeeee miluju violettu a ty a maxi a brodvej a diego jste vážně dobříííííííííííííííí
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2*
  • Leone jsi o hoooooodddddnnnnněěě lepší než Diego:-P. Jsi straaaaasssneee kraaaaasssnnneeeejjjjj! Miluji tě od 1dilu
  • Holá chicas adoro la música
  • Všetko najlepšie moja naj naj naj najkrajšia láska na celom svete zajtra zasa idem za tebou
  • Vsetko najlepsie. :-*
    • Dakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit