Přejít na výpis diskuzí

Jorge Blanco

OSOBNOST 7.1.2014 
1805 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky *14*
  • Všetko najlepšie. Mam ťa veľmi rada. A dufam že už budeš mať zdrave nohi
    • Dobře
  • Felicidades Jorge Blanco
  • Felicidades Jorge Blanco debo el ados manos
    • Si mucho grasias
    • Ahoj Jorge Blanco. Viem že maš zajtra narodeniy ale kcem ti povedať. Všetko najlepšie mam ta velmi rada. Pišem ti to teraz lebo zajtra už nebudem mat zadarmo internet
  • Dievčatá a chlapci ospravedlunujem sa. Nevedela som sa prihlásiť na skype
  • Pre boha umieram
  • MerliahDamienSalvatore
    Jorge you are one of the most beautiful talented boys I have ever seen ... You inspire me, your voice calms me, you make me laugh... Thank you for who you are, for basically saving my life, for everything... I owe you ... I love you

    Jorge usted es uno de los más hermosos muchachos talentosos que he visto nunca ... Usted inspira a mí, tu voz me tranquiliza, me haces reír ... Gracias por quien eres, porque tu básicamente salvarme la vida, por todo... te debo ... te quiero

    Jorge jsi jeden z nejkrásnejších a nejtalentovanějších kluků, které jsem kdy viděla... Inspiruješ mě, tvůj hlas mě uklidňuje, ty mě dokážeš rozesmát... Děkuji za to kdo jsi, za prakticky záchranu mého života, za všechno... dlužím ti ... miluju tě

    (sorry for any mistake you discover ... yo no hablo checo bien)
  • za takich 10 alebo 5 minut mi mozte pisat na skype *2*
  • uz len 9 dni a su vianoce co dostanete napiste my na skype moje meno na skype je vani sarkozi ked nemate skype stiahnite si *3*

    ps budem vam odpisovat na kazdu vec len si stiahnite skype ok




    Pozdravuje Vanessa Sárkoziova zo Zlatich Klasov
  • Stale ňeverim že sa ťi to stalo. Vždy keď ťa vidim tancovať. Tak mi jen smutno. Vždy keď tancuješ. Vždy si spomeňem na to že si na voziku. Vždy keď mi je smutno. Stale si hovorim že sa uzdraviš a budeš zasa tancovať.
    Zaťial AHOJ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit