Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli to nekdy budete cist

    Dobry den, jestli to nekdy budete cist, tak jen prijmete u p r i m n e prani vseho nejlepsiho ve vsech smerech a jeden velky dik za krasne chvilky s vasimi postavami v ceskych filmech. i kdyz to zni banalne, tyto pekne chvilky pri sledovani uz jsou krasnou soucasti te pozitivni stranky meho zivota. Totez i vasi manzelce pani Libusce. At se moc dari a znovu diky.
  • Pan Abrhám

    Vynikající herec,krásný chlap s obrovským charisma a hlavně krásný ČLOVĚK bez skandálu a pletek s bulvárem.Nesmírně si jej vážím,zbožnujeme ho celá rodina.Jeho herecký projev je vždy koncertem pro duši.O takových celebritách bychom měli vědet více.Přeji mnoho zdravíčka jemu i jeho ženě a další krásné role!!!
  • kaficko :-)

    tak s timhle clovickem bych sla rada pokecat jen tak na kafe, skoda ze to neni realne *7* kazdopadne dost dobry herec! Jen tak dal *3*
  • pozdrav

    Pane Abrháme, chtěl bych vás poprosit o zaslání vašeho fota s podpisem a pokud by to šlo tak ještě vaší paní(Libuše Šafránková)na adresu:Tylova 1082 506 01 Jičín.. předem vám moc děkuji a přeji vám mnoho úspěchu jak v životě osobním tak mezi heci v kolektivu...nashledanou *4*
  • Je zalostne malo tech, jako vy,kteri se nepotrebuji stale zviditelnovat skandaly a politickymi nazory
  • je to

    sympaťák a dobrý herec i jeho paní Libuška umí *3* *3* *4* *1*
  • mi querido

    chcem len vyzdvihnúť pana Abrháma... je to najlepší herec na svete a myslím, že aj veľmi dobrý človek... má 66, ale vyzerá na 50 a navyše sa veľmi dobre oblieka, proste je šarmantný. Hoci viem, že je už zásadne proti, bol by som veľmi rád, keby nakrútil ešte aspoň jednu sériu Nemocnice na kraji města, pretože v úlohe Arnošta Blažeja nemá konkurenciu. pozdravujem pana Abrháma a želám mu veľa životného elánu a nech ostane stále vysoko nad ostatnými Jakub Jankech (18)
  • Dotaz.

    V Bakově nad Jizerou pořádáme t.zv. V ečery v divadelním klubu, ve kterých mimo programu z místních zdrojů uskutečňujeme Křeslo pro hosta. Host je do poslední chvíle utajován a v tomto křesle zasedla již řada známých umělců a sportovců. Byl by jste ochoten se tohoto pořadu dle Vašich možností zúčastnit? Pokud ano, prosím o kontakt.Díky Brodský.
  • auta

    Pane Abrhám, rád se dívám na filmy s Vámi, a podle toho, jak se v nich stavíte k autům, zacházíte s nimi a pod. usuzuji, že k nim máte dosti blízko. Já jsem fandou fiatu 70tých let. a protože vím, že jste v seriálu Nemocnice jezdil před Hondou s Fiatem 128 coupe, a od pamětníků jsem se doslechl, že jste měl údajně v minulosti mít i fiat 128 rally, (i podle toho je vidět, že jste byl na auta fajnšmekr) prosím o nějakou Vaši vzpomínku na tyto auta, zajímá mě kdy jste je měl, jakou barvu a pod. Za odpověď předem díky, fanda Vás i starých fiatů
  • Vážený pane Abrháme,dnes se mě dostal do ruky jeden z mnoha přiblblích časopisů,kterých je na našem trhu spoutu.Je mě 36 let a ještě nikdy mě nic nedonutilo zasednout a reagovat na pomluvy v bulvárním tisku.Jelikož sama pracuji teprve 2 roky v umělecké činnosti a snažím se svou práci dělat k potěše druhých,vím jak moc to bolí,když si nějaký hloupý tvor nebere servítky a dokáže během chvilky zmařit to, v co věříte.S tou naší vytouženou svobodou,přišla bohužel také neskutečná arogance,citová zamrzlost,cinismus a hloupá nadutost těch,kteří sami v životě ničím nepřispěli k něčemu užitečnému. Přeji Vám hodně sil a nedovolte,aby slabý a bezduchý tvor,který si říká člověk, Vám vzal vítr z plachet. S úctou divačka z Ostravy Lenka. PS. Nikdy nezapomenu na inscenaci(bohužel neznám název)kde jste hrál s Libuškou hlídače majáku,který měl výpadky osobnosti!!!!! Děkuji *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit