Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den Pane Klimo chtěl bych vas poprosit o radu ohledne ukoncenne islovence dvrakrat mi krajsky soud v Hradci Kralove zamitl požadavek o vymazani s insolvenčního rejstriku dluzniku s odpovedi ze jsem povinen strpet tam byt veden jako dluznik dalších 5 let i po ukonceni islovence když uz zadny dluznik nejsem mam normalni prijem zadne srazky dluhy 0kc a presto jsem vedeny jako dluznik mam rodinu chteli byvhom vlastní dům a tohle me osobne omezuje a nic mi nikde nedaji ikdyz bych predlozil vyplatni pasku přes 20 000kc ze vydělávám mesicne jejich odpověď byla od soudu ze je nezajima ze mam rodinu ze to je pro ne irelevantni uz jsem to poslal i na vrchni sou do Prahy a dosud zadna odpověď uz nevim co mam delat tech 5 let co jsem mel insolvenci je za mnou nevidim důvod proc byt nadále veden dalších 5 let jako dluznik když jim nejsem dekuji předem za odpověď kneza81@seznam.cz nebo tel.722 222 456 Novy Byzdov Knezourek Pavel
  • Zdravím Vás . Můžu poprosit o kontak a nebo mne kontaktujte vy pane Klíma , prosím . Moc důležité pro mne . Zabil mi dítě 8Leté a není potrestaný . Děkuji Vám moc
    Misagra@seznam.cz *9*
  • Dobrý den, pane Klímo, vím, že se na Vás valí tolik proseb, sice nerada, ale chci upozornit na prodejnu Albert na Floře, manažerem je Leoš Suchý, který má zavedené praktiky s ochrankou, brutálně zmlátit lidi, i když se ničeho závažného nedopustili. 29.8.2016 jsem ráda, že jsem vyvázla živá, věc, která se může přihodit každému, byla policií vyhodnocena, jako prkotina, byla jsem násilně zavlečena do skladu, kde začalo peklo, bránit jsem se nemohla, protože jakýkoliv protiútok, či obrana by rozzuřila ochranku a přidali se ještě 2 Ukrajinci, kteří by mě snad dorazili. Chci upozornit na neadekvátní brutální zásahy v Albertu a neumím si představit ještě starší paní, zapomnětlivou a zmatečnou při nákupu, co by jí udělali. Jsem důchodkyně ročník 49. Na policii jsem byla, ale vzápětí jsem zrušila výpověď, protože se bojím o život, vysvětlili mi, že je to přestupek od ochranky, ale podle mě je to trestní čin, bydlím blízko Alberta a Ukrajinci z ochranky by mě mohli cestou domu vysledovat a při nejmenším zmlátit, ale jak se předvedli, spíše by šlo o život. O těchto brutalitách již psal pan redaktor z Českého rozhlasu (bohužel jméno neznám) a další články jsou na internetu, tahle brutalita ve Floře v Albertu je klasika. Nevím, zda máte chuť, či zájem o tuto kauzu, přesto děkuji za to, že to čtete, s pozdravem evicka.ol@centrum.cz
  • Dobrý den p.Klíma
    vím ,že máte práce nad hlavu a proto nechci zatěžovat.Prosím o kontakt na sluš.novináře.jedná se o šikanu v domově důchodců,po stížnosti dostal klient výpověd pro porušování chování,agresivitu atd.
  • Dobrý den pane Klímo,
    nevím, jestli jsem se dostala na to správné místo, kudy vás kontaktovat, ale musím něco zkusit. Jsme rodiče dětí navštěvujících Odborné učiliště a praktickou školu v Praze 8. Školu navštěvuje okolo 250 dětí, mnohé se speciálními zdravotními potížemi. Avšak škola se bude rušit, protože budovu potřebuje soukromá škola M., která bude vlastníkovi budovy platit vyšší nájem. Takhle jenom v kostce, jde o to, že vlastníkem je Městská část pro Prahu 8, takže by měla teoreticky zastávat zájmy těch nejpotřebnějších. Jak je možné, že škola, kterou navštěvuje mnoho dětí, které nejsou schopny samy dojíždět, se bude rušit a jako náhrada se nabízí škola na Praze 2, která je pro mnohé rodiče i žáky se specifickými vzdělávacími potřebami příliš daleko? Opět hrají roli peníze - čí? a nikoliv zájem a potřeby těch, kterým by se mělo pomáhat. Kdybyste měl zájem nám pomoci nebo všechno trochu rozvířit aby se aspoň vědělo, co všechno je v našem školství možné, můj mail je mmani@seznam.cz
  • dobry den jsem Vašim fandou a ted mam problem o kterem bych tady nerad zveřejnil bylo by možne se s Vami nejak spojit dekuji scania.soptik@seznam.cz
  • Dobrý den, zhruba před 14 dny mě oslovila paní s tím, že budou v Plzni otevírat nový obchod a že se mi ozvou a dostanu od nich jako poděkování buď digitální váhu, nebo elektrický brousek. Není prý to žádná předváděčka - dala jsem jí telefon, že se mi ozve. Dnes se mi ozvala z firmy SAVING EUROPE ze Šumperka, že jsem jedna ze 30 vybraných na akci, která se koná
    v pondělí 4.4. od 9.00 nebo od 15.00 v Salonu Roudná, Na Roudné 17, Plzeň. Slíbila jsem, že se zúčastním 100 % v 15.00 hod. Bude pro mě prý připraven dárek .
    Je samozřejmé, že tam nepůjdu, ale myslela jsem si, že by Vás to mohlo zajímat, proto jsem na to kývla - jsem důchodkyně. Ještě prý
    mi zašlou SMS.
    Můžete-li se zúčastnit a vyslechnout si nový způsob šmejdů, prosím,zúčastněte se mým jménem.

    Děkuji
    s pozdravem rihjar Shodou okolností jste jen o 2 roky mladší - jsem také 19.3.
    • Dovoluji si Vam pripomenout zitrejsi predani tj. 4.4.2016 digitalni vahy popr. el. brousku v Saloon Roudna, Na Roudné 17, Plzen v 15 hod. Manzel(ka) ci doprovod obdrzi reklamni darek také. Predani darku probehne po skonceni zminovaného programu v cca 17:30hod. Firmu zastupuje Tomas Brabec - UNO DUE s.r.o., se sidlem : Kaprova 42/14, Praha 1 ? Staré Mesto IC:24132128. Sortiment : 21 dilna sada nadobi Black premium line : 49 999 Kc , 7 dilna sada nadobi Black premium line : 29 999 Kc, indukcni varna deska : 9 999 Kc, roaster : 9 999 Kc, pekac na rybu : 1 499 Kc a nerezova konvice : 900 Kc. Za Saving Europe s.r.o., Gen. Svobody 48/22, Sumperk,IC:29453275 vam pekny vecer preje Zuzana Mikulasovych
    • Neuvedla jsem svoji adresu: rihjar@gmail.com
  • Hezký den p.Klímo. Šetřila jsem jak se dalo s tooením a přesto mi RW dal o 2.000 víc jak vloni,k řekli mi že to je věc státu, že prý letos už zase zdražili a slyšela jsem že prý mají marži 160 procent, pokud je to pravda , to je nehorázné, jsem důchodkyně sama s příjmem 9.000 bydlím v nájmu, co mi zbývá? Vy jistě máte přehled o dodavatelích a jejich marží, kdy by jste mi prosím napsal, který dodavatel má nejnižší marži, byla bych moc ráda, protože bych od rw chtěla jít pryč, nebo budu v příštím roce už mrznout úplně, Děkuji. dvorakova.helus@seznam.cz
  • Hezký den.p.Klímo. Velice vás uznávám, jsem sama důchodkyně s příjmem 9.000 a jsem u rw. Málo jsem topila a přesto mi RW spočítali zajímavě plyn. Mohl by jste mi prosím Vás napsat kdo v současné době je nejlepší? RW snad prý má marži 160 procent a někteří dodavatelé snad né, jak to zjistit nevím, je mi 71 let , ale Vy by jste mohl a budu ráda když mi to sdělíte, protože se v této branži pohybujete a hlavně máte všude dobré kontakty, moc Vám děkuji, ráda bych od rw odešla, ale ke komu? když mně řekli, že oni nezdražují, ale že to dělá stát, a letos to prý stát už zase zdvihl, to máme mrznout? Děkuji Helena Dvořáková-dvorakova.helus@seznam.cz
  • Dobrý den pane Klíma ,Mám k Vám velký dotaz .Vy umíte porozumět.
    Tak obracím na Vás .Je to muž Richard Johnson 5.3.1963 a je v Afghánistánu jako major a bojové zoně ,začalo to přes Skype a pak chtěl email ,tak budíš ale pak ukázal kufr peněz a že se musejí na agenta poslat peníze ale já hloupá poslala 20000 tisíc a agent selhal tak peníze nikde potom poslal fotky zlata a opět peníze ale to už sem ne učinila ,a to my napsal dva agenti tak jsem si vše opsala a mám i jeho fotku tady v počítači .Todle vše začalo 28.1.2015 přes rok jsem se psaly a umně pěkně psát hlavně na city a za to že jsem ne poslala peníze tak napsal co jsem zač atd ,tím sem Vás chtěla poprosit jestli by se tohle ne dalo vytisknout a poslat co nejdál aby si ženy dávaly pozor aby ne naletěli jako já a ne dostaly do problému .Tak Vám proto píšu jestli takový člověk může být potrestán .A budu moc ráda když se to rozešle po celým světě aby byly žena opatrný .A jestli my můžete napsat na email AlenaTothova@email.cz Děkují moc krát a přejí pěknou neděli .Mám i jeho emai i co má na Skype i veleci ráda odešlu děkují Na shledanou může být tajnosti děkují .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit