Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
184 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tupit bulvárním způsobem oběti genocidy a humanistu, který výrazně předběhl svou dobu, je skutečně odporné. Je mi trapné, že jsem vás někdy považoval za novináře.
 • Dobrý den
  Nemohu najít jakýkoliv kontakt na pana Klímu ! 80% zbytečností a reklam na vašich stránkách a v tomto úřednickém a diktátorském státě lidem nepomůže ! Bohužel, asi už hodně dávno vymřeli ti, kterým na tomto pracovitém a klamaném Českém národu trochu záleželo. Již 25 let, ale i vám, jde jen o peníze a moc. Pan Klíma byl má naděje. Bohužel. Odcházím s této z..... země a budu se vždy stydět za to, že jsem čech a že jsem se tak ponižoval s nadějí a s klíčemi nad hlavou a toto jsem i já vycinkal mým dětem. Poctivý a pracovití lidé v tomto státě nenaleznou klid a své místo.
  • Bohužel, musím souhlasit. S manželkou odpočítáváme dny, skončí hypotéka a mizíme z této zkorumpované země. Je mi líto dědí a nastupující generace! Pan Klíma je borec, ale on sám to nezachrání. Defenestrace, ale koho tam místo těch dacanů? Roman Loučka, Brno
 • Mě ten pořad přijde absurdní a afektovaný!Už jen výběr lidí,které otravuje na ulici,nebo v hospodě u piva je toho příkladem!Já bych mu tu kameru s tím jeho štábem vrazil do prdele,kdyby mě takhle otravoval po práci u piva,při odpočinku!Neříkám,že nepomáhá lidem,ale jde to i jinak,než takhle teatrálně!Takhle z toho vyleze fraška!Bavím se o jeho pořadu,protože Klíma sám o sobě je korunovaj blb!
 • Josefe Klímo, 30.4.2017 v pořadu na TV Prima jste si zase pustil hubu na špacír. Prý že se zítra na prvního května už nemusí do průvodu. A ono se někdy muselo??? Možná vy a vám podobní šli ze strachu. Těm co nebyli zbabělí a do průvodu nešli se za to nikdy nic nestalo. Tak si nedělejte z lidí blázny!
  • Doplňuji - v mém příspěvku se jednalo o pořad Očima Josefa Klímy vysílaného dne 30.4.2017 na TV Prima.
 • Přečetl jsem si Váš článek Odmítám.Bohužel jste opět dokázal,že u nás nejsou žádní novináři,ale jen chudáci co vytrhávají věty z kontextu a rozšiřují nenávist mezi lidmi a dělají o některých veřejných osobách v tisku negativní postoj.Dobře se Vám trefuje do Zemana,protože si Vás nevšimne.Ale z Klause , jeho amnestie a jeho kamarádů jste měl strach,tak jste moc nereagoval.On Radotín není tak daleko,aby jste někde neupadl.Moc jsem si Vás vážil a tímhle jste utekl na druhý břeh k neobjektivnímu bulváru.to je mi líto,ale buďte si tam kde je Vám libo. *16*
 • Rád bych varoval před sprostými podvody české spořitelny jak se na Vás obrátit?
 • Dobrý večer, mám myslím si zajímavé téma oddlužení:3.7.2015 insolvenční řízení končí ,ale i přesto mi zastavil účet exekutor i když jsem v oddlužení splatila závazky na 100%, jsem částečně invalidní 1 stupně, mají na to právo když jsem vše splatila prodejem rodinného domu na 100%?

  Opětovně se přihlásil věřitel, který měl vše 100% zaplacené. Jednala jsem s exekutory - musím podat návrh na zastavení exekuce a zažádat o odblokaci svého účtu - podle mě je to veliký kocourkov - co vy na to ?
  S pozdravem Šárka Vránová Šilheřovická 170 Markvartovice
 • Dobrý den pane Klimo, chtěl bych vás poprosit jestli jste se nesetkal při své práci s finanční společnosti která údajně má zhodnocovat finanční prostředky s dosti vysokým ziskem po 5 létech nebo totálním krachem i vložených prostředku. Jedna se o společnost W S M - Finanční robot.
  Není to také nějaký druh letadla? Můžete mi odpovědět,díky. Pavel H
 • Dobrý den pane Klíma ,Mám k Vám velký dotaz .Vy umíte porozumět.
  Tak obracím na Vás .Je to muž Richard Johnson 5.3.1963 a je v Afghánistánu jako major a bojové zoně ,začalo to přes Skype a pak chtěl email ,tak budíš ale pak ukázal kufr peněz a že se musejí na agenta poslat peníze ale já hloupá poslala 20000 tisíc a agent selhal tak peníze nikde potom poslal fotky zlata a opět peníze ale to už sem ne učinila ,a to my napsal dva agenti tak jsem si vše opsala a mám i jeho fotku tady v počítači .Todle vše začalo 28.1.2015 přes rok jsem se psaly a umně pěkně psát hlavně na city a za to že jsem ne poslala peníze tak napsal co jsem zač atd ,tím sem Vás chtěla poprosit jestli by se tohle ne dalo vytisknout a poslat co nejdál aby si ženy dávaly pozor aby ne naletěli jako já a ne dostaly do problému .Tak Vám proto píšu jestli takový člověk může být potrestán .A budu moc ráda když se to rozešle po celým světě aby byly žena opatrný .A jestli my můžete napsat na email AlenaTothova@email.cz Děkují moc krát a přejí pěknou neděli .Mám i jeho emai i co má na Skype i veleci ráda odešlu děkují Na shledanou může být tajnosti děkují .
 • Vážený pane Klíma,
  mám velký problém,zemřel mi syn a já věřím,že velký podíl na tom má osádka sanitky.Mám dost podkladů které tu nechci uvádět.Vše mám nahráno jak syn volá sanitku,čas kdy sanitka přijela...
  Jste mi velice sympatický,na vaše pořady se ráda dívám a věřím vám.Pokud byste souhlasil,ráda bych vám ty podklady dala,věřím vám.Vždyť se jedná o smrt 44 letého člověka,který nedbalostí osádky sanitky nedostal možnost přežití.
  Libuše Zajíčková
  • Pane Klíma,
   prosím spojte se se mnou,mám tolik důkazů že můj syn mohl žít,nebo lépe,měl šanci na přežití.Dnes jsem dostala od lékařské komory zamítavou zprávu.Nemám tolik peněz na advokáta typu Lžičaře a nejde mi vůbec o peníze,nechci na nikom nic vyhrátpeníze určitě ne,,jen chci aby se vědělo,co se dnes může stát,že během chvilky přijdete o dítě.Chtěla bych vidět ty lidi co rozhodovali o životě mého syna.Pokud nemáte zájem o takovou reportáž,dejte mi prosím adresu na koho bych se mohla obrátit.
   Můj mejl je libusezajickova@seznam.cz
   Děkuji Libuše Zajíčková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit