Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, zhruba před 14 dny mě oslovila paní s tím, že budou v Plzni otevírat nový obchod a že se mi ozvou a dostanu od nich jako poděkování buď digitální váhu, nebo elektrický brousek. Není prý to žádná předváděčka - dala jsem jí telefon, že se mi ozve. Dnes se mi ozvala z firmy SAVING EUROPE ze Šumperka, že jsem jedna ze 30 vybraných na akci, která se koná
    v pondělí 4.4. od 9.00 nebo od 15.00 v Salonu Roudná, Na Roudné 17, Plzeň. Slíbila jsem, že se zúčastním 100 % v 15.00 hod. Bude pro mě prý připraven dárek .
    Je samozřejmé, že tam nepůjdu, ale myslela jsem si, že by Vás to mohlo zajímat, proto jsem na to kývla - jsem důchodkyně. Ještě prý
    mi zašlou SMS.
    Můžete-li se zúčastnit a vyslechnout si nový způsob šmejdů, prosím,zúčastněte se mým jménem.

    Děkuji
    s pozdravem rihjar Shodou okolností jste jen o 2 roky mladší - jsem také 19.3.
    • Dovoluji si Vam pripomenout zitrejsi predani tj. 4.4.2016 digitalni vahy popr. el. brousku v Saloon Roudna, Na Roudné 17, Plzen v 15 hod. Manzel(ka) ci doprovod obdrzi reklamni darek také. Predani darku probehne po skonceni zminovaného programu v cca 17:30hod. Firmu zastupuje Tomas Brabec - UNO DUE s.r.o., se sidlem : Kaprova 42/14, Praha 1 ? Staré Mesto IC:24132128. Sortiment : 21 dilna sada nadobi Black premium line : 49 999 Kc , 7 dilna sada nadobi Black premium line : 29 999 Kc, indukcni varna deska : 9 999 Kc, roaster : 9 999 Kc, pekac na rybu : 1 499 Kc a nerezova konvice : 900 Kc. Za Saving Europe s.r.o., Gen. Svobody 48/22, Sumperk,IC:29453275 vam pekny vecer preje Zuzana Mikulasovych
    • Neuvedla jsem svoji adresu: rihjar@gmail.com
  • Úřady městských částí v Praze vyhazují slušné staré nemocné lidi z bytů.

    S účinností od 1. 11. 2011 nová právní úprava přechodu nájmu v ust. v § 706 občanského zákoníku výrazně posílila vlastnická práva pronajímatele a jeho možnosti dispozice s bytem. Jedná se o to, že pokud zemře nájemce, smlouva o nájmu bytu může přejít na KOHOKOLIV, kdo s nájemcem ve státním bytě bydlel ve společné domácnosti, pouze na dva roky. Tedy smlouva nepokračuje na dobu neurčitou, jak byla sepsána, ale pouze na dobu určitou 2 roky. Takový zákon pokládám za asociální. Myslím si, že výjimkou by měli být rozhodně děti. Například já bydlím od r.1953 dosud v obecním bytě, dnes již pouze s maminkou. Tedy 64 let. Úřad městské části Praha 10 mi oznámil, že pokud by maminka zemřela, dají mě smlouvu pouze na 2 roky. Jsem důchodce a nakonec skončím na ulici. Mnohdy bydlí děti u svých rodičů a po jejich smrti se úřady snaží potomky vyhnat. Na děti by měla být nájemní smlouva sepsána dle mého názoru opět na dobu neurčitou, tak jak byla sepsána s rodiči. U ostatních lidí, vzdálených příbuzných nebo cizích osob v bytě bych to chápal, neboť mnohdy takoví lidé bydlí u někoho pouze formálně. Ale vyhazovat děti?
  • Pane Klímo,není to vtip,jmenuji se Klímová a jsem z Moravy a jsem úžasně nas.štvaný důchodce.Včera jsem dostala od vlády facana,že to ještě teď rozdýchávám.Přidali mi k důchodu celých 42Kč. *16* čímž můj důchod zvedli na závratnou částku 8087Kč. A protože jak řekla ta .. inteligentní .. madam jsme žili za komunistů a zvykli si na chudobu,tak já bych ráda tuto horentní částku 42Kč věnovala vládě.Ta má pořád málo.Chci koupit 5 rohlíků (víc za to nepořídím a ještě asi připlatím za poštovné)ale nevím jak na to.Určitě by zkoumali,jestli to není bomba.Mám to dát do bublinkové obálky?Jsem po dvou onkolog.operacích,nerada bych na poštu 2x.Prosím,tady je má adresa pokud odpovíte:helenak44@centrum.cz *14* Moc si Vás a Vaší práce vážím,pane Klímo a to už od prvního vysílání Na vlastní oči a toto není med kolem úst,na to nemám.Děkuji Klímová.
  • dobrý den jsem Pavel Vaculík sekta v Kroměříži rozvrátila rodinu mému bratrovi ten je profesorem na pedagogické škole v Kroměříži má tři děti kdy u rozvodového soudu jeho žena řekla že se vzdává dětí a začíná nový život s bohem moje sestra s matkou si poté vymysleli komplod na mého otce a sistematicky protože už nechtěl dávat do církve slovo života peníze tak ho obvinili že jim telefonoval že je zabije a ted je VE VAZBě já i můj bratr jsme zoufalí nemůžeme mu pomoct ale chtěli bychom o tom natočit příběh potřebovali bychom poradit a nejlépe uveřejnit tento životní osud o parazitování církve slovo života na naší společnosti.toto je můj telefon 722935936 ,,,,vaculik35@seznam.cz prosím ozvěte se děkuju Pavel Vaculík otec je po nekolika mozkovích příhodách a nevím jestli to přežije celí život to byl vzorný otec .
  • Zdravím Vás . Můžu poprosit o kontak a nebo mne kontaktujte vy pane Klíma , prosím . Moc důležité pro mne . Zabil mi dítě 8Leté a není potrestaný . Děkuji Vám moc
    Misagra@seznam.cz *9*
  • Pane KLÍMA, těžce jsem nesla, když byl zrušen pořad na Vlastní oči a tedˇ jsem nadšená, že Vás mohu vidět v pořadu Soukromá dramata. Každý
    týden se na tento pořad moc těším. Nic lepšího než Soukromá dramata
    neexistuje.
    Přeji Vám hodně zdraví.
  • Dobrý den, pane Klímo, dostal jsem na mail článek ohledně církevních restitucí, kde je uvedeno, že jste jeho autorem a je zde tvrzení, že 1,8,1991 došlo k vypořádání majetku mezi státem a církví, vše ostatní následující je tunel. Zajímalo by mě, zda jste opravdu autorem a předkládaná tvrzení jsou pravdivá, nebo se někdo zaštituje Vaším jménem. Děkuji za odpověď.
  • Dobrý den pane Klímo, jen se chci zeptat, co měla znamenat poznámka "Proti těm zatím Tomio Okamura neprotestuje" řečená vámi v souvislosti s konstatováním, že u nás přibylo 400 tisíc migrantů, v drtivé většině Slováků, Ukrajinců a Vietnamců. Pokud to nebyl jen nepovedený vtip, tak bych vás chtěl upozornit, že panu Okamurovi, stejně jako každému slušnému člověku, nevadí žádný migrant, pokud je kulturně kompatibilní a příchází do naší země pracovat a ne parazitovat. Tak jen doufám, že tak inteligentní člověk jako vy nepapouškuje přihlouplé floskule mainstreamu a neomarxistických šílenců a že se opravdu jednalo jen o nepodařený pokus o rádoby vtipnou závěrečnou poznámku. Díky za pozornost.
  • Prosím zapoměla jsem níže uvést kontakt kdyby byl třeba veronikapechova1@seznam.cz
  • Pane klímo udělejte co nejrychleji reportáž o blížícím se nebezpečí s imigranty kteří nás co nevidět zaplaví,v Olomouci jsou už několik dní a neviděl jsem v televizi neslyšel v rozhlase jediný šot nebo zmínku o tom pouze na internetu. To už zase funguje cenzura? Kde to zase jsme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit